Новини світу кредитування та банківських послуг.

Подарунки від банків: модні гаджети та гроші на рахунок

Взявши участь в «свіжих» банківських акціях, можна отримати голд-карту з грошима на рахунку, новенький iPhone, безкоштовну страховку і не тільки. Більше читайте в нашому матеріалі.

З 17 червня по 17 липня поточного року Діамантбанк проводить акцію «Поринь у діамантове літо». Головний приз акції – карта Visa Gold з безкоштовним річним обслуговуванням і 2500 гривнями на рахунку! Для участі в акції необхідно всього лише підписатися на офіційну фейсбук-сторінку Діамантбанку, лайкнути публікацію про акцію і поділитися нею на своїй сторінці в Facebook. Розіграш відбудеться 17 липня з допомогою незалежного сайту Random.org.

clip_image002

У зв’язку зі святкуванням свого дня народження Перший Інвестиційний Банк разом з партнером WIDE: UP влаштовує святковий розіграш планшета Samsung. Щоб стати учасником розіграшу необхідно зареєструватися на сайті wideup.net, активувати сервіс WIDE: PAY і здійснити будь-який платіж в період з 20 червня 2015 по 31 липня 2015 включно. Особа, яка виконала цю умову автоматично стає учасником розіграшу. Визначення переможця буде здійснюватися за допомогою інтернет-ресурсу Random.org. Результати будуть опубліковані 1 серпня 2015 на сторінках Першого Інвестиційного Банку та WIDE в соціальних мережах.

clip_image004

Всі клієнти ПриватБанку , які в період з 15 червня по 15 серпня відкриють у банку Карту для виплати пенсії, отримають у подарунок страховку від нещасного випадку на суму 25 тис. гривень. Для того, щоб взяти участь в акції, потрібно спочатку оформити отримання пенсії через ПриватБанк, а потім зареєструватися в акції одним із способів: відправивши смс з кодом 6332 на номер 3777 або на сайті .

clip_image006

Також банк запустив акцію «Подарунки за онлайн-покупки», в рамках якої в цей же період (з 15 червня по 15 серпня поточного року) власники карти Visa мають шанс отримати один з 88 подарунків. Серед призів – iPhone 5С 8GB, Asus Transformer Book T100 і бездротові зарядні пристрої Cager. Для того щоб взяти участь в акції, потрібно зареєструватися на сайті internet.pb.ua, через e-mail, присланий банком або в Приват24 і здійснювати протягом терміну дії акції онлайн-покупки на суму від 100 гривень. Розіграш призів здійснюється щотижня.

Також все ще діють карткові акції, запущені на початку літа. Ознайомитися з їх умовами можете в нашому матеріалі Нові подарунки за розрахунки карткою .

Про депозитні акції читайте у статті «Чиста» ставка і бонусні карти в подарунок: депозити тижня.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?