Новини світу кредитування та банківських послуг.

Подарунки для власників платіжних карт

Серед інших акцій у вітчизняних фінустановах є пропозиції для власників платіжних карт. В рамках однієї з таких акцій можна повністю повернути гроші, витрачені на покупку, виграти подорож на двох, отримати новий смартфон або планшет, а також – отримати безліч цікавих знижок.
В Пумбі з 1 серпня по 31 жовтня діє акція «В інтернеті купуй – від ПУМБ і Visa подарунки отримуй». Учасниками акції стають всі власники карт Visa від ПУМБ. Акція проходить в три етапи (кожен етап – довжиною в місяць). Зараз якраз проходить третій, тобто, останній її етап. Згідно з умовами акції, протягом одного з її етапів потрібно зробити не менше однієї покупки за допомогою карти. Учасники діляться на три категорії.
До категорії «А» належать власники карт, які здійснили від 1 до 2 операцій на суму від 100 грн., в якості призу вони можуть отримати повернення витрачених коштів, але не більше 2 тис. грн. Учасники категорії «В» (від 3 до 4 операцій на суму від 300 грн.) Мають шанс виграти смартфон, а учасники категорії «С» (від 5 операцій на суму від 500 грн.) – Ноутбук.

clip_image001

Дельта Банк з 1 по 31 жовтня проводить акцію «розраховуйся ощадною карткою!», участь у якій дозволяє розраховувати на один з 15 грошових призів. Для участі в акції необхідно в період її проведення розрахуватись платіжною картою «Ощадний картка № 1» в торгово-сервісній мережі на загальну суму від 3,5 тис. грн. Переможців акції чекають: 5 грошових призів у розмірі 1 тис. грн. кожен і 10 грошових призів у розмірі 500 грн. кожен.
Поборотись за грошовий приз в розмірі 1 тис. грн. зможуть учасники акції, які в період проведення акції розрахувались платіжною картою «Ощадний картка № 1» в торгово-сервісній мережі на суму від 5 тис. грн., а за приз у розмірі 500 грн. – На суму від 3,5 тис. грн.

Радикал Банк і Укрсоцбанк пропонують своїм клієнтам відсвяткувати День Народження мережі «Ашан» з MasterCard. Для участі в акції потрібно зробити покупку в магазинах мережі «Ашан» в період з 9 жовтня по 5 листопада на суму від 500 грн., Розплатившись картою MasterCard або Maestro. Всі покупці гарантовано отримають сертифікат в «Ашан» на суму 50 грн.

clip_image002

У Євробанку в період з 1 вересня по 31 листопада діє акція «Розраховуйся картою і вигравай до 500 грн.». Для того, щоб взяти участь в акції, потрібно в даний період розрахуватись карткою на суму від 100 гривень. У щомісячному розіграші подарунків беруть участь всі карткові рахунки, за якими була проведена хоча б одна оплата товарів / послуг в торговельній мережі або за допомогою мережі Інтернет на вказану суму.
Кожна операція – це квиток для участі в розіграші подарунків. Чим більше операцій здійснює учасник, тим вищі його шанси виграти подарунок. Наприкінці акції найбільш активні учасники будуть нагороджені окремими призами.

З 1 липня по 19 грудня Імексбанк проводить акції. «Відкрий корпоративну карту Імексбанку і отримай можливість здійснити подорож своєї мрії». В період проведення акції всі корпоративні клієнти, що оформили карту Visa Business отримують гарантовані призи. Першим 500 новим клієнтам, що відкрили корпоративну карту, надається гарантований подарунок – флешка.
Подальшим 200 клієнтам, що відкрили корпоративну карту, надається гарантований приз – візитниця. Подальшим 1000 клієнтам, які оформили корпоративну карту, надається гарантований приз – Блокнот + магніт + ручка. Розіграш планшетів Samsung Galaxy Tab, за умовами акції, здійснюється через 2 і 4 місяці після старту компанії, а розіграш путівки на двох – через 6 місяців після старту компанії.
Клієнти ОТП Банку , оформивши в період з 18 серпня по 31 грудня платіжну карту «МТС-ОТП Банк» гарантовано отримують у подарунок місяць безлімітного інтеренета. Дана акція розбита на 4 етапи (по місяцю кожен).

clip_image003

Розраховуючись протягом одного з 4-х етапів акції загальною платіжною карткою МТС-ОТП Банк за будь-які покупки на суму від 1 тис. грн. і більше, власники карти отримують шанс виграти мобільний телефон на 2 SIM карти. А по закінченні акції всі учасники, які виконали її умови в одному або декількох етапах, візьмуть участь у розіграші Головного призу – чотирьох сучасних планшетів.
У Надра Банку в період з 1 січня. по 31 грудня 2014 тільки для власників карток MasterCard Gold, MasterCard Platinum, MasterCard World, MasterCard World Elite на території Швейцарії і Франції діє акція «Підкоряйте нові вершини з MasterCard» якою передбачені спеціальні пропозиції для власників преміальних карт MasterCard на курортах Європи.

Також варто відзначити, що компанія Visa запустила акцію «Сплачуйте покупки карткою Visa на сайті Hotline і економте 5% від ціни інтернет-магазину!». Для участі в акції потрібно просто оплатити покупку своєю карткою Visa в одному з магазинів-учасників акції.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?