Новини світу кредитування та банківських послуг.

Подаруй «козу» на пам’ять

Новорічні свята зовсім близько, і напевно кожен з нас уже підготував подарунок під ялинку своїм рідним і близьким. Для тих, хто ще не визначився з вибором пам’ятного подарунка на свято, рекомендуємо придивитися до вибору унікальних монет, виготовлених з дорогоцінних металів, від всесвітньо відомих монетних дворів.

Ощадбанк пропонує зробити гідний подарунок до свята за допомогою срібної монети, присвяченої символу наступного 2015 року – Козі. На реверсі монети «Рік Кози», фоном якого є капустяне листя, зображена мама-коза в оточенні п’яти козенят.
Монета виготовлена застосуванням тамподруку, у кольоровому вигляді оформлені овочі, роги і копита мами-кози і козенят.

clip_image001

Основні характеристики:
Номінал: 1 долар
Метал / сплав: срібло 999-ї проби
Маса: 16,81 г
Розмір: 41 мм
Емітент: Острів Ніуе
Карбування: монетний двір Польщі
Вартість: 1 546,86 грн.
Серед святкових монет в Ощадбанку присутня ще одна срібна монета з позолотою «Рік Кози», на якій крім зображення символу наступаючого року можна побачити ангела, який уособлює надію і турботу. По колу монети – напис англійською мовою «YEAR OF THE GOAT» (Рік Кози). Напис і зображення ангела покриті 24-каратним золотом.

clip_image002

Основні характеристики:
Номінал: 1 новозеландський долар
Метал / сплав: срібло 999-ї проби
Маса: 16,81 г
Розмір: 38,61 мм
Емітент: Острів Ніуе
Карбування: монетний двір Польщі
Вартість: 1516 грн.
У Банку Фінанси та Кредит можна придбати нову срібну п’ятигривнєву монету «Рік Кози», введену в обіг Національним банком України в грудні 2014 року. Це вже 10-я монета серії «Східний календар», започаткованої в 2006 році. Тираж даної монети складає 20 000 шт.
На аверсі монети вгорі розміщено малий Державний Герб України, у центрі монети в оточенні стилізованого рослинного орнаменту -вказати номінал – 5 гривень. На реверсі монети зображено коза в оточенні рослинного орнаменту. Око кози прикрашає кубічний оксид цирконію блакитного кольору діаметром 1,25 мм. Над композицією кози і під нею розміщено абрисні фігурки всіх 12 символів східного календаря.

clip_image003

Основні характеристики:
Номінал: 5 гривень
Метал: срібло 925-ї проби
Маса: 15,55 г
Розмір: 33 мм
Емітент: Україна
Карбування: монетний двір Національного банку України
Вартість: 439 грн.
Ощадбанк Росії в грудні цього року випустив у продаж срібну монету з символом наступаючого року. На аверсі срібної монети «Рік Кози» в центральній частині знаходиться портрет королеви Єлизавета II, назва країни-емітента, номінал і рік випуску. На зворотному боці монети – рельєфне зображення кози і декоративного квіткового мотиву. По колу монети в нижній її частині розташовано 7 дзвіночків, покритих 24-картатним золотом, які виступають символом досконалості, впевненості і достатку.

clip_image004

Основні характеристики:
Номінал: 1 новозеландський долар
Метал: срібло 925-ї проби (з позолотою)
Маса: 28,28 г
Розмір: 38,61 мм
Емітент: Острів Ніуе
Карбування: монетний двір Польщі
Вартість: 1260 грн.
У колекції подарункових монет банку Січ привертає увагу срібна монета незвичайної форми – у вигляді ялинки, випущена в 2014 році монетним двором Польщі. На реверсі монети зображено справжня картина – діти у святковому вбранні, а над ними кружляють сріблясті і золотисті сніжинки. На небі сяють зірки, на тлі яких найяскравішою є Віфлеємська зірка, прикрашена кристалом Сваровські. Футляр для монети виконаний в червоному кольорі у вигляді новорічного кулі на ялинку.

clip_image005

Основні характеристики:
Номінал: 2 долари
Метал: срібло 999-ї проби
Маса: 31,1 г
Розмір: 45,5 * 53,3 мм
Емітент: Острів Ніуе
Вартість: 1100 грн.
Діамантбанк пропонує зробити пам’ятний подарунок у вигляді срібної монети «Рік Кози 2015» у футлярі. Аверс монети прикрашає портрет її Величності – королеви Єлизавети II. На реверсі монети розташоване рельєфне зображення трьох кіз, з відповідним китайським ієрогліфом і написом «Yearofthe GOAT» – «Рік Кози».

clip_image006

Основні характеристики:
Номінал: 1 австралійський долар
Метал: срібло 999-ї проби
Маса: 31,1 г
Розмір: 45,6 мм
Емітент: Австралія
Вартість: 1 250 грн.
Серед багатьох інших варіантів колекційних монет Діамантбанку із зображенням символу прийдешнього року за східним календарем, відзначимо дитячу монетку «Рік Кози 2015». На аверсі срібної монети викарбувано портрет королеви Великобританії Єлизавети II, навколо якого знаходяться написи – «QUEEN ELIZABETH II», «50 CENTS», «TUVALU».
На реверсі монети в кольорі зображений козеня з мішком подарунків. У правій частині в три рядки викарбувано напис – «YEAR OF THE GOAT», під якою розташований китайський ієрогліф. У лівій частині знаходиться знак монетного двору – «Р».

clip_image007

Основні характеристики:
Номінал: 50 центів
Метал: срібло 999-ї проби
Лігатурна маса: 15,59г
Розмір: 32,6 мм
Емітент: Тувалу
Карбування: монетний двір м Перт (Австралія)
Вартість: 810 грн.
Портал banki. ua бажає вам, нашим постійним читачам, відмінних подарунків в Новому Році!

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?