Новини світу кредитування та банківських послуг.

Плюси і мінуси перекредитування

У сучасному світі мало не зі швидкістю світла змінюються умови кредитування. Фінансові структури намагаються запропонувати своїм клієнтам різноманітні умови оформлення таких документів. Не стоїть на місці і наша держава. Щорічно в Росії з’являється все більша кількість спеціальних кредитних проектів, які можуть бути вигідними не тільки для банків, але і для їх постійних клієнтів.

Гроші в колготках

Хоча, здавалося б, не так далекі від нас радянські часи, які навчили наших найближчих людей – дідусів, бабусь, мам – зберігати гроші в звичайних майонезних банках, в підлозі і навіть капронових колготках. Тоді це вважалося найнадійнішим способом зберігання грошей. А скільки ощадних книжок можна виявити в шифоньєрі у наших родичів. При чому суми на них навіть дуже нічого, пристойні. Ось тільки давно нереальні.

Сьогодні люди рідко коли відкладають гроші в довгий ящик, щоб через двадцять років купити машину або величезний телевізор з сенсорним екраном. Цю необхідність скасувала банківська система з умовами рефінансування та перекредитування.

Про що співає сучасність?

plusi_i_minusi_perekreditovaniyaЩе недавно громадяни Росії навіть не здогадувалися про те, що можуть означати такі поняття, як «автокредит», «іпотека» або ж «споживчий кредит». Та й потреби в цьому не було. Навіщо морочити голову тим, що не є справою першої важливості. Зовсім інші пісні ми співаємо в наш час, час передових технологій і необмежених можливостей.

Фінансові експерти підрахували цікаві дані, і ось до якого висновку вони прийшли. Виявляється, кожне п’яте житло люлі набувають завдяки іпотеці, кожну десяту машину оформляють через автокредит. Те ж саме можна сказати про меблів, подорожах, побутовій техніці і послуги першої необхідності.

Добре, якщо клієнти розбираються у всіх тонкощах фінансової сфери. Сподіваємося, наш матеріал хоч скільки допоможе вам знайти різницю між такими важливими економічними поняттями, як «кредит» і «перекредитування».

Іпотеки та автокредити

Ну що ж, почне. Як свідчить теорія, яка все ж невіддільна від практики, перекредитування дає клієнтові додаткові грошові кошти, щоб він зміг розрахуватися з боргами, якими він обклав себе раніше. У багатьох країнах Європи такий спосіб виходу з важких ситуацій придбав грандіозну популярність. У Російській Федерації він тільки стає на шлях поступового розвитку.

Дуже затребуваним в наш час є рефінансування іпотек та автокредитів. Однак далеко не всі фінансові структури можуть дозволити собі подібне задоволення. Ось чому вибір перекредитування не відрізняється різноманіттям. У чому ж тоді основні «плюси» і «мінуси» таких фінансових операцій. Відповідь очевидна.

Головний козир в даному випадку – це пониження відсотків по кредиту. Якщо сфера фінансових послуг починає розширюватися, ставка за кредитом з таким же успіхом починає падати.

Скрізь є свої «таргани»

Зниження відсоткової ставки може відбуватися по тим чи іншим причинам. Найчастіше вони пов’язані з банківськими умовами. Навіть якщо мова йде про трьох відсотках це вже величезний плюс. Однак і тут є свої «таргани». Відомо, що вимоги щодо повернення боргів в перший час можуть набувати інший характер, а ось умови, зазначені в договорі, залишаються темі ж. Чи потрібно передавати гроші, якщо сусідній фінансовій структурі можна отримати ті ж засоби, та ще й з меншими відсотками. По-моєму відповідь напрошується сам по собі.

Або ж уявімо іншу ситуацію. Ви виплачуєте не один кредит, який обкладається невисокими відсотками. Однак можете оформити один великий, який буде обіцяти вам більш вигідні пропозиції.

Плюс на мінус

Зміна терміну кредиту – це теж чималий плюс. У даному випадку клієнт має право збільшувати термін погашення боргів і, навпаки, скорочувати його. Все залежить від платоспроможності споживача. Звертати увагу при цьому потрібно і на угоду, в якій може значитися мінімальний термін повернення займаних коштів. Зазвичай він коливається від трьох місяців до п’яти років. Його передчасне погашення може влетіти клієнтові в копієчку. Тому перш ніж лізти в нетрі, потрібно як слід зважити всі свої можливості (як фінансові, так і моральні).

Таким чином, рефінансування вважається дуже вигідним процесом. Однак навіть у нього є свої мінуси. Перш за все мова йде про грандіозні витратах, що вкладаються в оформлення всіх необхідних документів. Величезну роль це відіграє під час рефінансування іпотеки. У такому випадку клієнту потрібно буде заново збирати документи про щомісячну заробітну плату, страхувати нерухомість, відкривати рахунок у фінансовій установі. Повірте, кількома сотнями ви не звільнитеся. Та й гарантувати повний успіх вам ніхто не буде.

У наш час в таких дорогих містах, як Росія і Санкт-Петербург, працюють кредитні брокери. Як правило, вони можуть розповісти клієнтові про всілякі типах і способах перекредитування. З усіма труднощами ви можете звернутися саме до них.

У невеликих містах ця процедура поки що не стала найпопулярнішою. На жаль, люди ще не до кінця усвідомлюють істотні плюси подібної процедури. Швидше за все, це пов’язано з браком інформації. Однак, двадцяте століття вже давно закінчився, а двадцять перший не дасть застрягти в павутині минулих відкриттів і зручностей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?