Новини світу кредитування та банківських послуг.

Пластикова карта від банка

Сьогодні обговоримо, які переваги нам можуть дати звичайні пластикові, золоті та платинові карти. У чому різниця і навіщо нам потрібні ті чи інші. На перший погляд може здатися, що вся різниця в понтах. Тут я Вас анітрохи не розчарую. На мій погляд, вся різниця дійсно в цьому. Ну, за винятком деяких нюансів.

Перше, що може відрізняти платинову картку від інших, так це кредитний ліміт , яким Ви в разі чого можете скористатися. Чим вище «проба» карти, тим далі в борги Вас можуть загнати.

Можуть бути й інші переваги. Наприклад, пільговий період кредитування , протягом якого Ви можете повернути бабло назад без сплати відсотків за користування грошовими коштами. Питання в тому, що якщо Ви перевели в готівку певну суму і через пару днів погасили її, банк на Вас вже заробив. Брати з Вас ще й відсотки за користування грошима за цей час було б останнє свинство.

Ще один прикол – Ви можете зняти з платинової картки разово гроші більше, ніж зі звичайною. Це так званий ліміт на зняття грошових коштів. У підсумку зняли більше грошей собі, заробили більше «рідного» банку. У нас, головне небудь заборонити і тут же туди все ломануться, не думаючи чи потрібно це тобі, чи вигідно, і чи треба взагалі.81

Платинова карта може нести в собі ряд додаткових і для недосвідченого людини досить дивних привілеїв. Наприклад, Вам можуть сказати, що у Вас безкоштовне відвідування басейну. Чесно кажучи, сумнівне задоволення.

У висновку можу додати, що річне обслуговування платинової картки обійдеться Вам у значну суму (кілька тисяч, а то й десятків тисяч рублів), якщо, звичайно, це не лажа деяких банків, косячи під еліт. Але в будь-якому випадку, даний шматочок пластмаси Ви вже можете розглядати як предмет розкоші. Кращий варіант використання платинової картки – це як би випадково засвітити її в колі людей, що розбираються в картковому бізнесі. Після цього в Вас обов’язково закохається половина всіх присутніх (сподіваюся, протилежна половина), а бармен почне наливати безкоштовно.

Для того, щоб понт вдався карта повинна бути сіро-сталевого кольору, а назва банку краще недбало прикрити рукою.

Тільки в якості експерименту вчора я обзавівся платиновою карткою одного відомого банку. І це я зробив з наявною у мене ДУЖЕ хреново кредитною історією! Про результати моїх походеньок з даної кредиткою доповім найближчим часом (я сподіваюся!).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?