Новини світу кредитування та банківських послуг.

Пільговий період кредитування

Останнім часом дуже популярним банківським продуктом стали кредитні карти, де є пільговий період кредитування. І період цей буває досить протяжним. Зазвичай це 30-60 днів, але трапляється, що пропонують до 100 днів і вище. Здавалося б, халява. Користуйся безкоштовно чужими грошима весь пільговий період кредитування, наприклад, пару місяців, потім поверни, а потім знову візьми. І, головне, банку ніяких відсотків не платиш.

Стривайте, так не буває, де засідка-то. Банк не благодійна організація, значить, десь він нас розводить.

Зараз дізнаємося. Я йду в найближчу кредитну контору і починаю катувати менеджера.

– Хочу кредитку і пільговий період кредитування.

43– Будь ласка, у нас до 50-ти днів відсотки не нараховуються.

– Добре. А може це одноразовий термін з моменту активації карти або з початку місяця?

– Ні. З дати кожного зняття відраховується свій період.

– А за випуск і обслуговування картки?

– Ми грошей не беремо.

– А за відкриття і ведення рахунку?

– Все безкоштовно.

Так, невже! Біжу на радощах до банкомату і тут ось воно. Виявляється, за зняття готівкових коштів в банкоматах емітента стягується 4% від суми, що знімається. Це за те, що я гроші із залізної коробки до себе в кишеню переклав. У банкоматах інших банків плюс ще накрутять відсоток їх комісії. В касі така ж ситуація. Кредитний ліміт у Вас є, тільки повністю ми його Вам не віддамо (касирка прямо як «листоноші Пєчкіна» цитує). Тобто виходить, якщо я зніму гроші з карти і протягом місяця поверну їх банку назад, то, як мінімум на 4% я вже потрапляю. А це 48% річних. А якщо я протягом місяця кілька разів знімаю гроші, то сума відсотків стає кратною цій величині.

Ні хріна собі халява. Ось Вам і пільговий період кредитування. Це я ще розглянув найприйнятніший варіант, де немає інших поборів. А вони найчастіше є. Тому, будьте пильні і без особливої ​​потреби не введені на привабливі пропозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?