Новини світу кредитування та банківських послуг.

Пільгова іпотека та заощадження у гривні

Представляємо увазі читачів огляд подій за минулий тиждень у банківській сфері та на периферії.

Надра збільшив фінансування аграріїв

У 2013 році частка кредитів сільгосп. товаровиробникам у кредитному портфелі банку «Надра» збільшилась в 5 разів. «Банк« Надра »має намір стати одним з лідерів ринку з кредитування агропромислового комплексу країни. Тому минулого року ми розширили умови спеціальної кредитної програми, – стверджує Тетяна Кононова, директор з корпоративного бізнесу банку «Надра».Комплексну програму з кредитування АПК вже встигли оцінити представники агробізнесу ».

ICU купила Авангард

Група «Інвестиційний Капітал Україна» (ICU) стала повноправним акціонером банку «Авангард» , погодивши угоду з Національним банком України. На сьогодні статутний капітал цього банку складає 122 млн.грн. Фінустанова була зареєстрована в липні 2013 року та має повну банківську ліцензію.

Кредит від ЄБРР

Минулого тижня стало відомо, що Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть Райффайзен Банку Аваль кредит на 55 млн. дол за новою програмою кредитування малих і середніх підприємств в Україні. Дана програма буде реалізовуватися через Райффайзен Банк Аваль, оскільки установа є довгостроковим активним партнером ЄБРР в Україні і вже встигла зарекомендувати себе як активного кредитора малого та середнього бізнесу.

China UnionPay в Україні

Як повідомляється на сайті Національного Банку України, міжнародна платіжна система China UnionPay вже вийшла на український ринок. Згідно з повідомленням, кількість міжнародних платіжних систем, створених нерезидентами та відповідно всім законодавчим нормам, збільшилась до 26.

Менше торгів на біржі

Згідно з повідомленням Української біржі, загальний обсяг торгів у січні знизився на 19%, а кількість угод скоротилася на 32%. Лідерами обігу стали такі компанії, як «Мотор Січ», «Днепрвагонремстрой» і ОВДП з датою погашення 29 січня 2014

clip_image001

Велике викриття

Міністерством доходів і зборів України було викрито одеський конвертаційний центр, що працює на території Миколаївської, Кіровоградської, Київської та інших областях. За весь час діяльності злочинці незаконно проконвертували 120 млн. грн. Головними замовниками тіньових фінансових послуг були металообробні і аграрні підприємства.

Результати ДІУ

У січні цього року Державна іпотечна установа рефінансувала 35 іпотечних кредитів на загальну суму 8,8 млн. грн., Тоді як в аналогічний період минулого року установа надала лише 3 кредити на придбання житла. За словами начальника управління зв’язків з громадськістю Ганни Волобуєвої, найбільшу кількість іпотечних кредитів у січні надали такі фінустанови, як Терра Банк , Юнекс Банк , Радікалбанк , ПриватБанк і Індустріалбанк .

Заощадження в гривні

Керівник групи радників глави НБУ Валерій Литвицький закликав українців зберігати свої заощадження в гривні і відзначив, що поточні коливання валютного ринку носять тимчасовий характер. Дану заяву Литвицький зробив на прес-конференції.

clip_image002

Механізм для підтримки ліквідності

Національний банк України в межах дії стандартних монетарних процедур розробив механізм оперативного підтримки ліквідності банків, який дозволить у разі погіршення ринкових очікувань зберігати довіру населення до банківської системи і сприяти її стабільної роботи. Як повідомляє прес-служба НБУ, «зазначений механізм передбачає проведення Національним банком України позачергових тендерів з підтримання ліквідності банків, які мають відтік строкових вкладів (депозитів) фізичних осіб, на термін до 360 днів.

Доходи держбюджету зросли на 9%

У січні 2014 року в загальний і спеціальний фонди державного бюджету України надійшло 25,3 млрд. грн, що на 9,05% перевищує показник січня 2013 року. Про це повідомляється на сайті Державної казначейської служби України. До загального фонду держбюджету надійшло 22,5 млрд.грн., Що на 2,5 млрд. грн. перевищує показники січня.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?