Новини світу кредитування та банківських послуг.

Перші депозити літа: обираємо кращий.

Ось і настала літня пора. На календарі – початок червня, а значить прийшов час нових гарячих пропозицій від банків. На цьому тижні стартували перші літні депозитні програми та акційні пропозиції для вкладників. Спостерігається і деяке зростання процентних ставок по вже діючих вкладах. Цікаві подробиці – у нашому щотижневому огляді.

ПЕРШІ ДЕПОЗИТНІ НОВИНКИ ЛІТА

Укрінбанк почав літній період зі старту акційного депозиту "Солодке літо". Вклад з щомісячною виплатою відсотків можна оформити на 1-3, 3-6, 6-9 або 9-12 місяців під 20% -22,25% річних у гривні, 10% -11% в доларах і 9% -10% в євро. При переоформленні депозиту на термін від 3 місяців банк додасть до діючої ставки додаткові +0,5% річних. Для отримання нарахованих відсотків кожному вкладнику в подарунок – платіжна карта. Оформити сезонну новинку можна з 02.06.2014 по 31.08.2014.

clip_image001

У Банку Траст з 2 червня діє короткостроковий сезонний депозит "До відпустки" з можливістю розміщення грошових коштів на 1 або 2 місяці та виплатою відсотків по закінченню дії депозитного договору. Оформлення акційного депозиту на 2 місяці принесе вкладнику 25,5% річних у гривні та 10,5% в доларах. При терміні вкладу 1 місяць прибутковість по вкладу нижче на 0,5% в будь-якій з валют.
Для внеску "До відпустки" застосовується програма лояльності, за умовами якої вкладник може отримати додаткові +0,5% річних до базової ставки. Для отримання бонусу потрібно бути чинним клієнтом банку і мати на момент оформлення акційного депозиту один або кілька діючих вкладів в ПАТ "Банк Траст". Додатковий відсоток нараховується також і в разі переоформлення існуючого вкладу, строк дії якого закінчився, на новий вклад "До відпустки" на протязі 15 днів з моменту закінчення попереднього депозитного договору.

У ОТП Банку з 1 по 30 червня 2014 діє акційний депозит в національній валюті "Прибуткове літо" з clip_image002терміном розміщення від 90 до 179 днів. При сумі вкладу понад 20 000 гривень банк нараховує 20% річних. Виплата відсотків – по закінченню дії депозитного договору.
Експобанк презентував на цьому тижні новий сезонний внесок "Щедре літо". Депозит можна оформити на 3 місяці або 6 місяців. Розмір процентних ставок залежно від вибору способу нарахування відсотків (щомісячно або в кінці строку) і терміну розміщення коштів, складають 20% -21% річних у гривні, 10% -11% в доларах і 7% -8% в євро.

clip_image003

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ: БОНУСИ І ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ

ВТБ Банк з 2 червня пропонує клієнтам скористатись комплексною пропозицією "Більше заробляєш – краще відпочиваєш". Відкриваючи депозитний вклад "Класичний" вкладник може скористатись бонусними пропозиціями "Запроси друга", "Літній бонус" і програмами лояльності для постійних клієнтів ВТБ Банку. Акційна пропозиція діє до 31 липня 2014 року.

Терра Банк з 2 червня по 31 серпня 2014 проводить акцію по депозитних вкладах для фізичних осіб "Ти – Чемпіон". За умовами акції, усі клієнти, які розмістять кошти на депозит "Добробут", "Батьківський", "Скарбниця" або "Сімейний" в національній або іноземній валюті гарантовано отримають додатковий бонус до діючої процентної ставки від 0,5% до 3% ( розмір додаткового бонусу вказаний під захисним покриттям на скретч-карті, яку отримує учасник акції).

ПРОЦЕНТНІ СТАВКИ – КУРС НА ПІДЙОМ

Укрсоцбанк підвищив ставки по гривневому внеску "Активний" із щомісячною виплатою відсотків до 19% річних (+2 п.п.) на терміні розміщення 3 місяці і 19,5% річних (+1,5 п.п.) – на терміні 6 місяців.
АктаБанк з 3 червня підвищив процентні ставки по заощадженнях в гривні на депозитах "Акта / Онлайн" і "Акта / Класика" до 23% річних (+2 п.п.) при розміщенні на 2 місяці.
ВіЕс Банк також підвищив процентні ставки в гривнях і доларах за деякими депозитами. Зокрема, за вкладами "Зручний" і "Класичний" прибутковість у гривні зросла на 2-2,5 п.п., в доларах на 0,75-2 п.п. Максимальні розміри процентних ставок за вказаними вкладами доходять до 19% -19,5% річних у гривні і 8% -8,75% у доларах. Депозит з щомісячною виплатою відсотків "Пенсійний" став на 1,5 п.п. привабливіше для майбутніх вкладників-пенсіонерів, адже нині розмір процентної ставки становить 19% річних при терміні вкладу 13 місяців.
Банк Київська Русь вніс зміни в акційний депозит "Сонячний 2014". Тепер, крім розміщення грошових коштів на 1 місяць під 20% річних у гривні, 9% в доларах і 8% в євро вклад можна оформити і на 3 місяці під більш вигідні відсотки: 22% річних у гривні, 11% у доларах і 10% в євро. Виплата відсотків здійснюється щомісячно.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?