Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?

Якщо карта загубилася, потрібно негайно її заблокувати, щоб шахраї не змогли скористатися вашими коштами. Після блокування карти слід її перевипустити. Як здійснюється цей процес у різних банках.
Для того, щоб перевипустити карту в ПриватБанку , необхідно відвідати одне з відділень, маючи при собі паспорт. Отримання неіменної карти займає всього 15 хвилин, і при цьому є безкоштовним. За іменний пластик доведеться сплатити 50 гривень і почекати 14 днів.
Перевипуск картки в Укрсоцбанку займе від 7 до 14 днів. Замовити картку можна в телефонному режимі, або звернувшись у відділення з паспортом і кодом. Вартість нового пластика – 10 гривень.

clip_image001

У Надра Банку процес перевипуску займе близько тижня. Для замовлення нової картки можна прийти у відділення з паспортом, або зателефонувати на гарячу лінію, де клієнта можуть ідентифікувати по кодовому слову, номером телефону і датою народження. За перевипуск доведеться заплатити комісію в розмірі 9,9 грн.
Якщо загубилася карта ПУМБу , нову зможете отримати також через тиждень. Вартість перевипуску залежить від типу картки: від 20 гривень і більше. Замовити нову карту можна тільки у відділенні, маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код.

clip_image002

Перевипуск карти в ОТП Банку займе 5-7 днів, і буде коштувати від 5 гривень, залежно від типу карти. Для того, щоб замовити новий пластик, потрібно звернутися у відділення і написати відповідну заяву.
Перевипустити іменну «Ощадний карту № 1 Debit» в Дельта Банку можна всього за 30 хвилин, при цьому, нічого за це не платити. У відділення необхідно прийти з паспортом та ідентифікаційним кодом.
Перевипуск карти в Платинум Банку займе 2 тижні. Коштує новий пластик 40 гривень. Для цього потрібно прийти в одне з відділень з паспортом і кодом.

У ВТБ Банку замість втраченої картки можна отримати чіпований дебетовий пластик вартістю 30 гривень. Для цього потрібно прийти у відділення з паспортом і написати заяву на випуск картки. Отримати картку можна буде через 14 днів.
УкрСиббанк приймає заявки на перевипуск в телефонному режимі або у відділенні. Випуск нової карти коштує 50 гривень. Забрати її можна буде через 10 днів.
Як бачимо, перевипуск картки займає не більше 2 тижнів, а в деяких банках отримати новий пластик можна просто під час першого візиту у відділення. А ось цінова політика залежить не тільки від банку, але і типу дебетової карти.

Джерело: www.banki.ua

Будемо вдячні за оцінку
Дуже поганоПоганоПосередньоДобреВідмінно (Поставте оцінку першим)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.