Новини світу кредитування та банківських послуг.

Перевипуск банківської карти

Якщо карта загубилася, потрібно негайно її заблокувати, щоб шахраї не змогли скористатися вашими коштами. Після блокування карти слід її перевипустити. Як здійснюється цей процес у різних банках.
Для того, щоб перевипустити карту в ПриватБанку , необхідно відвідати одне з відділень, маючи при собі паспорт. Отримання неіменної карти займає всього 15 хвилин, і при цьому є безкоштовним. За іменний пластик доведеться сплатити 50 гривень і почекати 14 днів.
Перевипуск картки в Укрсоцбанку займе від 7 до 14 днів. Замовити картку можна в телефонному режимі, або звернувшись у відділення з паспортом і кодом. Вартість нового пластика – 10 гривень.

clip_image001

У Надра Банку процес перевипуску займе близько тижня. Для замовлення нової картки можна прийти у відділення з паспортом, або зателефонувати на гарячу лінію, де клієнта можуть ідентифікувати по кодовому слову, номером телефону і датою народження. За перевипуск доведеться заплатити комісію в розмірі 9,9 грн.
Якщо загубилася карта ПУМБу , нову зможете отримати також через тиждень. Вартість перевипуску залежить від типу картки: від 20 гривень і більше. Замовити нову карту можна тільки у відділенні, маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код.

clip_image002

Перевипуск карти в ОТП Банку займе 5-7 днів, і буде коштувати від 5 гривень, залежно від типу карти. Для того, щоб замовити новий пластик, потрібно звернутися у відділення і написати відповідну заяву.
Перевипустити іменну «Ощадний карту № 1 Debit» в Дельта Банку можна всього за 30 хвилин, при цьому, нічого за це не платити. У відділення необхідно прийти з паспортом та ідентифікаційним кодом.
Перевипуск карти в Платинум Банку займе 2 тижні. Коштує новий пластик 40 гривень. Для цього потрібно прийти в одне з відділень з паспортом і кодом.

У ВТБ Банку замість втраченої картки можна отримати чіпований дебетовий пластик вартістю 30 гривень. Для цього потрібно прийти у відділення з паспортом і написати заяву на випуск картки. Отримати картку можна буде через 14 днів.
УкрСиббанк приймає заявки на перевипуск в телефонному режимі або у відділенні. Випуск нової карти коштує 50 гривень. Забрати її можна буде через 10 днів.
Як бачимо, перевипуск картки займає не більше 2 тижнів, а в деяких банках отримати новий пластик можна просто під час першого візиту у відділення. А ось цінова політика залежить не тільки від банку, але і типу дебетової карти.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?