Новини світу кредитування та банківських послуг.

Переваги банківських карток

Відомо, що перші пластикові картки побачили світ ще в 50-х роках ХХ сторіччя. Вони зародилися у Сполучених Штатах Америки. За останні півстоліття облетіли весь світ. У їх популярності в різних точках Земної кулі можна взагалі не сумніватися.

Як погасити борги?

Картки, якими користуються клієнти тих чи інших банків, є різновидом споживчих кредитів. Іноді їх функції порівнюють з кредитами на невідкладні потреби. До таких можна віднести лікування, навчання та інші потреби людей, які ставлять їх перед вибором. При оформленні таких документів потрібно знати всі правила цієї трудомісткої процедури. Так, наприклад, кредити оформляють тільки на певний час. Воно вмовити в договорі, який клієнт складає із співробітником фінансової структури. Гроші, отримані в борг, належить повертати однаковими частками.

Якщо мова заходить про заборгованість, то потрібно пам’ятати, що її погашають за допомогою виплати відсотків, виходячи із загальної суми боргу, а також процентів, які приходять за використання пластикової картки. Подібними кредитами можна користуватися стільки, скільки забажає душа споживача. Після досягнення клієнтами певного віку кредит на картку не нараховують.

А відсотки не «капають»

preimuzhestvo_kart-300x200Найбільша сума займаних грошей не може перевищувати три щомісячні зарплати. Зручною функцією пластикових карток вважається можливість отримання безвідсоткового пільгового кредиту. Його особливість полягає в тому, що на займані гроші відсотки не «капають». Якщо в Сполучених Штатах Америки цей період триває півмісяця, то в Росії – до п’ятдесяти днів. Однак не слід забувати, що навіть при користуванні такої пільги пластикова картка, якою клієнт обслуговується в фінансовій структурі, не вважається безкоштовною. За її обслуговування обов’язково вираховують кошти.

Мова йде про доходи

Видача та оформлення пластикових карток – дуже зручна процедура. Причому не тільки для банкірів, але і для їх клієнтів. Перш за все, мова йде про чималі доходи, які банківські структури отримують внаслідок стабільної оплати за користування пластиковою карткою. Її загальна сума коливається в районі п’яти-ста «зелененьких». Її розмір залежить від типу картки. Три відсотки від загальної суми співробітники банку стягують при переведенні в готівку грошей, які містяться на карті.

А тепер про клієнтів. Пластикові картки дають їм гарну можливість влаштовувати «шопінг» у будь-який час, в будь-якій місцевості. Якщо пластикова картка при собі, гроші з неї можна зняти коли завгодно. До того ж, за зберігання на ній грошових коштів ніхто відсотками не оподатковує.

З гаманцем – не прокотить!

Якщо карта втрачена, потрібно відразу ж зателефонувати в банк і сказати про це його співробітникам. Після цього вони зобов’язані будуть заблокувати її. З гаманцем або з кишенею сумки, де дуже часто лежать гроші у багатьох жінок, така можливість, на жаль, не прокотить.

Банківськими картками можна оплачуватися в будь кафешці, ресторані або супермаркеті. Сьогодні багато готелів вимагають від своїх клієнтів розплачуватися пластиковими картками. По-перше, це підкреслює їхню платоспроможність, а, по-друге, вказує на те, що їхні заклади відвідують важливі персони.

Розплатитися пластиковими картками можна і в Інтернет-магазинах. Тим самим ви заощадите свій особистий час.

Всі диктує рівень престижності

Відомо, що пластикові картки володіють певними рівнями престижності. Найнижчий рівень мають картки Electron \ Maestro, у яких кредитний ліміт обмежений. Цим і пояснюється невеликий перелік можливостей і послуг. Плата за користування карткою теж невисока.

Якщо говорити про картки класичного типу, то будемо мати на увазі Classic \ Mass. Вони володіють величезною популярністю користувачів подібними речами, мають необмежені можливості і більшу кількість грошей, які можна отримати позику.

Володарями елітних карток вважаються власники платинових і золотих карт Gold \ Platinum. Ними можна розраховуватися в багатьох гіпермаркетах. Такі карти володіють високим кредитним лімітом. Оскільки вони мають високий рівень престижності, їх видають тільки представницьким клієнтам банків. Однак за їх обслуговування власникам доведеться заплатити значно більше, ніж клієнтам попередніх видів карток.

За рік – два мільйони карток

У всьому світі відомо декілька платіжних систем, які виготовляють пластикові картки. Перш за все, мова йде про American Express, Visa, MasterCard, і Discover. У Російській Федерації ці функції виконує державний ощадбанк.

Найпопулярнішою платіжною системою фахівці називають Visa. Її знають у всьому світі. Ця платіжна система виготовляє пластикові картки самих різних рівнів престижності. Зазвичай вони обслуговуються в ста сімдесяти державах. Кредитні та дебетні картки в Російській Федерації можна використовувати в 25 тисячах банкоматів. За підрахунками соціологічних інститутів, кожен рік у світі оформляють більше двох мільйонів пластикових карток цієї платіжної системи.

Не менш популярною в наші дні вважається платіжна система MasterCard. Кредитні картки цієї системи приймають майже в 300 державах. Ними можна розплатитися в будь-якому торговому центрі.

Більше половини припадає на продукцію MasterCard

До небанківських платіжних систем відносяться American Express і Discover. Особливу популярність вони отримали в Сполучених Штатах Америки. Але слід пам’ятати, що громадяни інших країн в окремих випадках можуть скористатися можливістю оформлення таких документів.

Більшість фінансових структур Російської Федерації виготовляють пластикові картки Visa та MasterCard. Один банк може випускати відразу декілька видів різних карт. Відомо, що в Росії з сотні запитуваних пластикових карток більше половини припадає на пластикову продукцію MasterCard.

Не втрачайте час даремно

За обслуговування карток банки стягують зі своїх клієнтів певну суму грошових коштів. Якщо картку втратили, не можна втрачати час даремно. Відразу ж потрібно звернутися в банк, щоб його співробітники встигли заблокувати її.

Більшість пластикових карток, якими їх власники розраховуються в супермаркетах і багатьох інших торгових точках, володіють пільговим періодом. Він дає можливість оформляти безпроцентні кредити. І ще! Кредитними картками можна користуватися у всьому світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?