Новини світу кредитування та банківських послуг.

Перекредитування з англійськими корінням

Жителі багатьох країн світу звикли розташовувати на покупки в кредит. Особливо ця традиція прижилася у Німеччині та Сполучених Штатах Америки. Найчастіше клієнти оформляють розстрочку на товари домашнього вжитку, меблі, автомобілі та нерухомість. Виходячи їх різноманітності кредитів, співробітники фінансових структур можуть запропонувати безліч варіантів їх оформлення. Ось так мрії починають потихеньку збуватися. Погодьтеся, краще поступово оплатити за вподобану річ, ніж роками збирати гроші на те, що з плином часу може втратити свою актуальність.

Гаманці – на дієті?

Така натура людини. Те, що подобається відразу ж, здається беззастережно необхідним. Так наші гаманці і худнуть. Причому прямо на очах. Варто один раз сходити на ринок, як ця тенденція виявляє себе. Найчастіше клієнти вирішують одну вагому проблему – ставки в банку, які обкладаються певними відсотками. Звичайно ж, можна не ламати голову, не впадати у відчай, а відразу змиритися з усіма вимогами договору. А можна звернутися до іншого варіанту. В економічній літературі його називають рефінансуванням або ж перекредитуванням.

Поняття перекредитування має англійські корені. У перекладі з цієї мови воно означає повторне оформлення потрібних документів, яке базується вже на іншій займаної сумі. Це говорить про те, що клієнт може оформити інший кредит вже в іншій фінансовій структурі. Саме так він може розплатитися з первісним боргом. Завданням рефінансування вважається зниження відсотків, яке веде за собою зменшення щомісячних вкладень. Розмір суми і загальний термін виплат також можна переглянути.

perekreditovanie-199x300Жорстокі вимоги

У цьому випадку потрібно як слід зважити, з яким банком ви маєте намір мати справу. Потрібно бути готовими до того, що цього разу вимоги до повернення боргу будуть куди більш жорсткими, ніж в попередніх ситуаціях. Нічого поганого в цьому немає.

У світі існує безліч спеціальних програм перекредитування. Зазвичай їх складають фінансові структури. Природно, це дає можливість людям зробити вибір (як правило, він відрізняється різноманіттям варіантів), але не варто забувати: все, що на перший погляд здається принадним, може виявитися оманливим. Так що без ретельної перевірки тут не обійтися.

А якщо проштрафилися?

За однією з програм рефінансування фінансова установа може зробити виняток і знизити кредитні ставки клієнта. Ось тільки потім останньому доведеться повернути все до копійки і згідно тим процедурам, які визначить банк.

Пам’ятайте, якщо ви проштрафилися з автокредитом і вирішили скористатися можливостями рефінансування (щоб уникнути неприємностей), новий банк може не надати вам приємні моменти. Навпаки, тутешні правила кредитування можуть виявитися для вас гіршу від полину. Так що перш, ніж іти в нову установу, потрібно хорошенечко зважити всі «за» і «проти». У кінцевому рахунку, можливо, ви зможете знайти вихід їх важкого положення без повторних позик.

На чиєму боці вигода?

У такому випадку потрібно ще раз якомога уважніше переглянути договір з попередньою фінструктури. Особливу увагу потрібно акцентувати на правилах кредитування. Можливо, деякі вимоги вас не влаштовують, і ви знаєте, як можна зробити так, щоб вигода була на вашому боці, а не на стороні банку.

У деяких випадках експерти радять вдаватися до допомоги менеджерів кредитних офісів. Вони можуть допомогти вам скласти договір, в якому будуть значитися вигідні для вас варіанти його відшкодування. Часто у фінансовій сфері будь-які несподівані повороти грають на клієнта банку.

Справа часу

Якщо у вас не виходить співпрацювати з банком, тоді експерти радять звертатися до кредитного брокера. Цей професіонал зможе роз’яснити вам будь-яку ситуацію, вивести з глухого кута і направити на шлях істинний. Одним з них може виявитися перекредитування. По-іншому тут вже не потанцюєш.

Оформлення наступного кредиту може зайняти чимало часу. Як правило, за один день зібрати всі необхідні документи вдається тільки справжнім щасливчикам. Зазвичай ця процедура займає п’ятнадцять-двадцять днів. Природно, що вона не тільки не зекономить ваш особистий час, але і хорошенечко потрапляють вам нерви (особливо якщо мова йде про кілометрових чергах).

Не вішати ніс, клієнт!

Однак не варто вішати ніс завчасно, адже будь-яка проблема передбачає конкретні рішення. У нашому випадку слід говорити або про цілковитій згоді з боку клієнта, або ж про перекредитування. Який з цих варіантів більше підходить вам, вирішуйте самі.

Необхідними в плані перекредитування залишаються довгострокові (іпотека) і середні кредити. Справжніми везунчиками виявилися ті громадяни, які скористалися такою можливістю ще шість років тому. У наш час вони зможуть знизити основні виплати грошових коштів за кредит.

Найчастіше до рефінансування звертаються в тих випадках, коли потрібно знизити основну ставку по кредиту, збільшити термін повернення боргу або ж замість одного кредиту оформити інший. Всі ці процедури здійснюють з однією метою – вигодою для самого себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?