Новини світу кредитування та банківських послуг.

Отримати мікропозику онлайн на свою банківську картку

Мікропозики – це порівняно невелика сума грошей, що видається в кредит на малий термін. Такий міні-кредит ви можете взяти легко і швидко після звернення у відповідну кредитну організацію.

clip_image002

Останнім часом такі послуги отримали широке поширення в Інтернеті, що ще більш спростило всю процедуру оформлення мікропозик. Не потрібно збирати багато документів, чекати оформлення відповідних довідок. Як правило, при видачі мікропозик не питають навіть кредитну історію, тому такою послугою може скористатися будь-який житель Украъни, що має паспорт і прописку в регіоні діяльності мікрокредітной організації.

Якщо у вас виникла необхідність терміново взяти невелику суму грошей, то кращим виходом з такої ситуації буде оформити мікропозику в режимі онлайн через Інтернет на свій банківський рахунок або картку. Для цього ви проходите просту процедуру заповнення заявки онлайн на сайті організації з надання. Щоб підвищити шанси отримання мікропозик, ви можете відправити онлайн-заявки відразу декільком таким організаціям, а потім вибрати кращий варіант.

Умови надання мікропозик на банківський рахунок загалом схожі в багатьох установах, хоча варіюються як терміни, так і процентні ставки.

Умови послуги «мікропозик онлайн на банківський рахунок»

  1. Заповнення онлайн-заявки, де ви вказуєте суму і терміни погашення мікропозик;
  2. Вказати паспортні дані та номер телефону;
  3. Не потрібно довідка про дохід;
  4. Не потрібні поручителі;
  5. Відсутні комісія за дострокове погашення;
  6. Немає прихованих та інших додаткових платежів.

Мікропозик онлайн оформляється набагато швидше звичайного кредиту і, що дуже важливо, її можна оформити протягом двох-трьох годин, а іноді і хвилин. Вказану суму мікропозик перерахують вам відразу ж після прийняття рішення про видачу кредиту.

При заповненні онлайн-заявки на мікропозик на рахунок ви вказуєте свої ініціали, номер мобільного телефону, паспортні дані, форму і тип зайнятості та адресу прописки. Перевагою такої послуги є відсутність комісійних зборів за зняття коштів з рахунку.

Онлайн-мікропозики через Інтернет на банківський рахунок пропонують декілька мікрофінансових організацій (moneyboom.com.ua, credit365.ua). Умови видачі мікрокредитів весь час спрощуються і вдосконалюються. Завдяки мережі Інтернет дані про клієнтів, які користувалися кредитом хоча б раз, є в будь серйозної організації, яка видає кредити. Перевірка позичальника відбувається автоматично і не вимагає практично ні документів ні додаткового часу.

Саме тому так вигідно брати мікропозики онлайн на банківську карту – швидко, зручно, в будь-який час доби і отримати гроші можна в будь-якому зручному для клієнта місці. Проте і переплата висока – до 20-40% за 30 днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?