Новини світу кредитування та банківських послуг.

Отримати кредит з поганою кредитною історією

Як, знаючи за собою наявні проблеми з банками, отримати кредит з поганою кредитною історією. Напевно, це питання хвилювало не одного жителя . Якось і не хочеться при цьому йти в банк за кредитом, навіть якщо реально потрібні бабки і реально збираєшся їх повернути зі всіма відсотками. Переслідує неприємне відчуття, що на тебе будуть дивитися як на паршівца, який не виправдав довіри солідних дядьків.

А давайте пошлемо всіх цих дядьків у дупу і спробуємо-таки отримати кредит з поганою кредитною історією. Тому що нам потрібно терміново взяти грошей , а їм неодмінно потрібно їх комусь втерти.

Куди йдемо в першу чергу? Звичайно туди, де погано перевіряють чи не будуть сильно чіплятися саме до Вас.

Мікрокредити в мікрофінансових компаніях. Маленькі суми. Шалені відсотки. Отримати кредит з поганою кредитною історією цілком реально. Дають швидко. Як стягують, не знаю, ще не пробував (винен, виправлюся найближчим часом).

Експрес кредити. Відсотки менше, але теж значні. Термін перевірки від 15 хвилин до доби. За бюро кредитних історій пробивають, але інформацію отримують не повністю. Швидше за все, запитують бюро, з яким співпрацюють, а не через центральний каталог. Таким чином, якщо Ваші косяки зберігаються в іншому бюро кредитних історій, то про них, стало бути, замовчується.103

Можете (і навіть потрібно) сходити в банк, де у Вас є позитивна кредитна історія чи були (є) ще якісь довірчі відносини. Є ймовірність, що там Вас не будуть перевіряти повторно, а радіючи старому другові, запропонують бабок під відсоточок.

Кредити на великі суми з перевіркою більше трьох днів, швидше за все, будуть Вам непосильні. Отримати кредит з поганою кредитною історією там дуже проблематично. А вишепречісленние варіанти можна пробувати і хто-небудь обов’язково відгукнеться.

Про те, як виправити кредитну історію , ми вже розглядали раніше, як і обговорювали чорні списки боржників . Нічого нового до цього поки додати не можу.

За неперевіреними даними є інформація, що всі Ваші косяки п’ятирічної давність пішли в небуття. Перевіряв на собі. Результат виходив суперечливий. Можливо, що дійсно в бюро кредитних історій немає інформації по кредитах більше п’яти років. Але, не можна виключати ще бази неплатників (так звані чорні списки) якими користуються служби безпеки банків та які існують безвідносно до центрального каталогу кредитних історій.

Так чи інакше, потрібно пробувати і результат не змусить себе чекати. Навіть ми, жебраки, та убогі, можемо отримати кредит з поганою кредитною історією. Я теж один час поставив на собі хрест як на позичальнику. Ан ні, знадобилися нещодавно гроші – назбирав там-сям. Нехай по трохи, але поки на життя вистачає. Тому й пишу Вам.

4 Responses to Отримати кредит з поганою кредитною історією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?