Новини світу кредитування та банківських послуг.

Отримання кредиту без офіційного працевлаштування.

Практично у кожної людини хоч раз у житті був такий момент, коли терміново потрібна була певна сума грошей. Сьогодні така проблема вирішується просто – можна отримати кредит у банку. Для цього потрібно лише вибрати відповідну кредитну організацію, зібрати відповідні документи для оформлення позики і через невеликий період часу необхідні грошові кошти будуть у вас на руках.

Але отримати кредит без особливих складнощів можуть лише позичальники, що мають офіційне джерело доходу. Як же в такому разі можуть оформити позику люди без офіційного працевлаштування? Всі ми знаємо, що якщо людина вважається офіційно безробітною, то це ще не означає, що він не має джерел доходу і є неблагонадійним клієнтом. Але проблема в тому, що людям, які не мають офіційного місця роботи достатньо проблематично підтвердити свій дохід. Самими основними причинами, за якими неможливо документально підтвердити рівень доходу є: неофіційне місце роботи, підприємницька діяльність без відповідної реєстрації та віддалене працевлаштування.

clip_image001

Не дивлячись на ці обставини, безробітна людина має можливість отримати кредит. Природно, багато фінансових організацій неохоче займаються кредитуванням такої категорії клієнтів, у зв’язку з тим, що це високо ризиковані операції. При цьому дохід банків-кредиторів від даного виду діяльності досить високий. Тому фінансові організації розробляють різноманітні програми кредитування для залучення нових клієнтів. Адже сьогодні дуже велика кількість наших співвітчизників отримують дохід, який не оформлений офіційно, і число цих людей з роками не зменшується. Тому, коли кредитна організація дає негативну відповідь потенційному позичальникові на прохання надати кредит, то вона можливо втрачає цілком благонадійного клієнта. У зв’язку з цим у великій кількості банків діють програми кредитування для людей, що не мають офіційного джерела заробітку.

Існує кілька різних способів отримання позикових коштів без офіційного працевлаштування. Перше: безробітний позичальник може оформити кредит, надавши тільки два необхідних документа. Дані програми кредитування сьогодні особливо популярні, тому як в умовах цих програм зазначено, що позичальник самостійно вибирає документи, які він надасть для оформлення позики. Звичайно, паспорт є обов’язковим документом у цьому списку, а другим документом може стати, наприклад, водійське посвідчення.

Друге: існує можливість оформити кредит під заставу, наявного у позичальника майна. В цьому випадку в якості застави може виступати нерухомість або транспортний засіб. Позикові кошти можна отримати в розмірі, який становить до вісімдесяти відсотків від повної вартості заставного майна. Необхідно підкреслити, що заставне кредитування дає можливість взяти кошти під досить доступні відсотки. Все частіше відбувається оформлення позики під заставу вкладу. Щоб отримати такий займ, безробітному позичальникові потрібно відкрити депозит на якусь певну суму в тій кредитній організації, де він планує отримати кредит. Банк-кредитор оформляє депозит як заставу і позичальник отримує готівку до вісімдесяти відсотків від суми депозиту. Також потрібно відзначити, що весь процес займає досить невелику кількість часу.

Багато фінансових організацій надають кредитні карти без наявності офіційного місця роботи. Розмір кредитного ліміту в даній ситуації буде невеликий, але якщо власник карти стане активно її використовувати і буде регулярно виконувати щомісячні внески, то банк-кредитор цілком може збільшити розмір ліміту, не вимагаючи при цьому надання будь-яких додаткових документів. Потрібно відзначити, що оформлення таких карт можливе в онлайновому режимі за допомогою мережі Інтернет.

Якщо розмір процентної ставки або сума позикових коштів з яких-небудь причин не влаштовує, то позичальник може вдатись до послуг брокера. Він займається оформленням необхідних для отримання позикових коштів документів і прораховує всі можливі ризики, які можуть з’явитись в зв’язку з відсутністю платоспроможності позичальника. За свою роботу кредитний брокер бере плату в розмірі близько п’яти-десяти відсотків від усієї суми позикових коштів. Звичайно, перед тим як звернутись до того чи іншого брокеру, слід докладніше дізнатись про його діяльність, ознайомившись з різними відгуками позичальників, які вже користувалися його послугами. Це необхідно для того, щоб не потрапити до брокерів-шахраїв. Потрібно також відзначити, що плату за свою роботу кредитні брокери беруть до отримання позичальником кредиту. Дана обставина є головною причиною відмови багатьох людей від звернення в дані організації.

Отримати кредит без наявності офіційного працевлаштування можна також в організаціях, які займаються наданням мікропозик. Дана категорія компаній охоче займається кредитуванням безробітних. Але головний недолік мікропозик – це дуже високі процентні ставки. Тому вдаватись до цього варіанту потрібно лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що зможете повернути позикові кошти за мінімальний час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?