Новини світу кредитування та банківських послуг.

Отримання банківського кредиту на стартап

Буває так, що бізнесмен, який ще не встиг зареєструватися як приватний підприємець і є приватною особою, незабаром планує відкриття власної справи, але при цьому не має достатньої для цього кількості грошових коштів. Ситуації це досить поширені. Бізнесменам виявляється непросто зібрати достатню грошову суму і тут може прийти на допомогу кредит.


Що собою являє кредит на стартап?

У великій кількості випадків під поняттям стартап люди розуміють починання справи. Насправді цей термін застосовується лише для проектів, які можна втілити в найкоротші терміни і домогтися від них швидкого прибутку. Такі проекти повинні повністю окупатися протягом трьох років або навіть менше, а так само покликані принести своєму власникові дуже великий прибуток. Для отримання кредиту на стартап ніяк не вийде обійтися без розробки бізнес-плану, в якому все має бути описано в найдрібніших подробицях, доступно і послідовно.

Підвищення шансів на отримання позитивного рішення

Банківські організації не дуже люблять працювати з бізнесменами початківцями, а тому відсоток відмови по таким заявками значний. Значно збільшити шанси на отримання кредитних грошей допомагає бізнес-план, складений за всіма правилами і представляє новий бізнес-проект в кращому світлі. Якщо у самого бізнесмена є складнощі зі складанням документа, можна буде скористатися професійними послугами.

Дохід позичальника

Кожна людина знає, що при отриманні споживчого кредиту, особливо на велику суму, доводиться доводити свою платоспроможність. У випадку з кредитом на стартап платоспроможність потенційного позичальника не буде грати ключову роль в ухваленні рішення. Навіть при повній відсутності документів, які можуть стати доказом платоспроможності, фінансова організація не буде давати відмову, якщо представлений бізнес-план здасться дійсно цікавим і перспективним. Правда, людині з невеликим доходом, з яким складно буде виплачувати борг банку, доведеться представити фінансовій організації в заставу нерухомість.

Куди звернутися за таким кредитом?

Закордоном з отриманням кредиту на стартап не виникає складнощів. Оформленням їх займаються венчурні фонди. Нашим бізнесменам знайти фінансову установу, що практикує видачу таких кредитів, виявляється складно, так як їх дуже мало.

Маючи цікаву ідею, яка може швидко окупитися і принести гарний прибуток, а так само готовий бізнес-план, можна звернутися в Ідея Банк або Приватбанк. Умови даних кредитора є досить привабливими, тому що при оформленні кредиту у позичальника є можливість попросити відстрочку на виплату боргу. Деякі позичальники можуть розраховувати навіть на пільгові умови кредитування, про що сказано на сайті даних фінансових організацій.

Кредит на стартап можна отримати і в Ощадбанку, але тут можливості бізнесмена виявляються досить обмеженими. Отримати позикові кошти вдасться тільки на покупку франшизи, всі інші ідеї даний кредитор не розглядатиме.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?