Новини світу кредитування та банківських послуг.

Особливості отримання кредиту в іноземному банку

Далеко не всі наші громадяни знають, що отримати кредит в іноземному банку не так вже й складно. До того ж деякі з них готові запропонувати більш вигідні умови, ніж вітчизняні конкуренти.

Головні труднощі

В цілому вимоги банку до іноземного клієнта завжди суворіше. Це пов’язано з тим, що кредитні програми розраховані на моделі поведінки і достаток їх співгромадян. Тому більшість банкірів з настороженістю відносяться до клієнта з-за кордону, адже раптом він вирішив взяти кредит і віддавати його не планує.

Основні вимоги при отриманні кредиту наступні:

  • 1. Наявність постійної прописки.
  • 2. Офіційний стабільний дохід.
  • 3. Відсутність заборгованості перед іншими банками.

Деякі іноземні банки взагалі не надають позики громадянам інших країн, це прямо передбачено їх кредитною політикою.

Багатьох зупиняє вимога особисто приїхати в банк, хоча зазвичай укласти договір можна і через Інтернет. Само собою, ніхто не поїде в іншу країну тільки заради того, щоб оформити там невеликий кредит. На це йдуть хіба що великі бізнесмени, у яких є віза. Для них не проблема спеціально відвідати банк в Європі для оформлення позики, необхідної для розвитку їх бізнесу.

Плюси іноземних банків

Тут все залежить від того, в якій країні перебуває банк. Наприклад, в деяких державах СНД досить багато невеликих банків, що надають кредит під помірні відсотки. Для країн Європи характерна плаваюча процентна ставка, яку у нас рідко можна зустріти і комусь вона здасться більш привабливим варіантом.

Іноземні банки часто пропонують багато програм кредитування з різними умовами виплат. При цьому деякі з них для залучення іноземного капіталу навіть не обкладають свої послуги додатковими комісіями і зборами.

Можливість отримання кредиту

Крім стандартного пакета документів іноземний банк також зажадає виписку з бюро кредитної історії. У ній буде відображена інформація про всі діючі та виплачені кредити.

Величезною перевагою буде наявність поручителя в тій країні, де знаходиться банк. Бажано, щоб у нього було громадянство, а не просто дозвіл на проживання.

Багато іноземних банків мають представництва на території інших країн. Тому всі операції зручно проводити саме через них, туди ж треба буде принести оригінали основних документів. Часто такий процес оформлення кредиту виходить швидше, ніж по Інтернету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?