Новини світу кредитування та банківських послуг.

Особливості кредитування в лізинг

Як і у будь-якого виду кредитування, лізинг для фізичних осіб має свої плюси і мінуси

Переваги такої форми придбання майна:

  • Низькі вимоги до покупця. Лізингові компанії часто «закривають очі» на погану кредитну історію і низький рівень доходу.
  • Можливість придбати транспорт або техніку для комерційних цілей, що зробити в банку фізичній особі дуже складно.
  • Просте розірвання договору. Лізинг дозволяє повернути транспорт або житло без складної процедури купівлі-продажу.
  • Договір лізингу з фізичною особою може передбачати додаткові обов’язки лізингодавця, наприклад, техобслуговування, доставка автомобіля, заміна авто в разі поломки.
  • Лізинг обходиться в кілька разів дешевше, ніж стандартна оренда.

Лізингоодержувач має право розірвати договір, і не викуповувати майно після закінчення терміну договору оренди з мінімальними втратами грошей.Але у лізингу є і мінуси:

Відсутність прав власності до моменту, поки лізингоотримувач не сплатить останній платіж. Машина або будівля, взяте фізичною особою в лізинг, на всіх етапах користування і сплати внесків належить лізингодавцю незалежно від місця використання: Москва чи Краснодар.

Лізинг найчастіше обходиться клієнтові дорожче, ніж звичайний банківський кредит, якщо тільки не надається знижка.

Фізичній особі оформити майно в лізинг без початкового внеску дуже складно.

Подвійна перереєстрація прав власності – від продавця до лізингодавця, а потім лізингоодержувачу – що означає подвійні витрати кінцевого покупця.

Існує також ризик банкрутства компанії, що надає майно в таку оренду. Договір, як правило, укладається на 5-10 років і більше, за цей час компанія може припинити своє існування і відстоювати свої права доведеться в суді.

Умови лізингу для фізичних осіб розглянемо на прикладі пропозиції Ощадбанку : купити авто (газель, вантажне або легкове) можуть особи віком 23-60 років, з українським громадянством, буде потрібно 6 документів, ставка розраховується індивідуально, а відгуки переважно хороші, оскільки банк має бездоганну репутацію.

Для розрахунку переплати і розміру платежів фізична особа, яка вирішила взяти лізинг на авто, може скористатися спеціальним калькулятором.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?