Новини світу кредитування та банківських послуг.

Ощадбанк Росії: вклади в безпеці?

Минулого тижня в.о. Генерального прокурора Олег Махніцький заявив у прямому ефірі П’ятого каналу про порушення кримінальної розслідування по такому банку, як Ощадбанк Росії. За словами Махніцького фіну станова він знаходиться в списку підозрюваних у фінансуванні проросійських сепаратистів, що діють на Сході країни.

У дочірньому Ощадбанку Росії в Україні стверджують, що заява В.о. Генерального прокурора викликала у банку здивування, оскільки ніяких прямих претензій з цього питання від Генпрокуратури установа не отримувала.
«Дочірній банк Ощадбанку Росії в Україні з подивом дізнався із засобів масової інформації про відкриття кримінального провадження щодо банку по нібито наявного факту фінансування тероризму. Дочірній банк Сбербанку Росії в Україні заявляє, що жодних претензій з цього питання з боку правоохоронних органів на адресу банку не надходило, – йдеться в повідомленні банку.

– Дочірній банк Ощадбанк Росії – це український комерційний банк, який здійснює свою діяльність за ліцензією Національного Банку України, строго в рамках українського законодавства. Банк відкритий до діалогу і готовий до співпраці з компетентними органами для якнайшвидшого встановлення істини ».

У головному офісі фінустанови, що знаходиться в Росії, також запевняють, що банком застосовуються спеціальні механізми, які протидіють можливості фінансування тероризму.
77i«Ощадбанк є глобальним фінансовим інститутом, присутнім в 22 країнах світу. На груповому рівні, а також у країнах присутності Ощадбанком сформовані механізми комплаенс, що дозволяють контролювати реалізацію норм національного законодавства у сфері протидії фінансуванню тероризму.
Сбербанк підкреслює, що вимоги відповідного українського та міжнародного законодавства з урахуванням рекомендацій ФАТФ (Група розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей) неухильно дотримуються »,
– йдеться в заяві Ощадбанку Росії.

У фінустанові стверджують, що претензії, пов’язані з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму, від компетентних органів України поки не надходили. Виходячи з даної ситуації, банк також розглядає можливість звернення в одну з міжнародних юридичних організацій з метою захисту своїх інтересів і репутації.
Виходячи з цього, в банку запевняють, що дана ситуація ніяк не позначиться на роботі фінустанови і вкладники можуть не турбується про свої депозити. Дочірній банк Ощадбанку Росії в Україні працює в штатному режимі, виконує свої зобов’язання перед клієнтами, має міцний запас ліквідності та довгострокову стратегію розвитку в Україні.
Нагадаємо, що раніше від Служби безпеки України надходило повідомлення про те, що сепаратистів на сході фінансує один з банків з російським капіталом, перераховуючи учасникам захоплення по $ 200 – $ 500 доларів на день. Водночас, назва банку в СБУ не уточнювалась.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?