Новини світу кредитування та банківських послуг.

Оплата карткою: унікальні послуги банків

Банківські картки, які ще кілька років тому асоціювалися у клієнтів насамперед з пластиком для отримання зарплати, сьогодні набувають все більше властивостей платіжного інструменту. Тепер за допомогою карт можна оплачувати авіаквитки і ж / д квитки не виходячи з дому, розраховуватись за комуналку і поповнювати мобільний рахунок, не користуючись терміналом або касою. Про найбільш корисні можливості карт читайте далі.

Власники карток ПриватБанку можуть скористатися послугою «регулярний платіж». З її допомогою можна здійснювати різного роду платежі – оплачувати комунальні послуги, інтернет-послуги, сплачувати кредит, а також – поповнювати телефонні рахунки. Щоб отримати можливість автоматичного перерахування коштів, необхідно зателефонувати оператору банку або ж оформити послугу за допомогою Приват24.
Про здійснення платежу клієнт сповіщяється за допомогою СМС. Вартість платежу – 1 грн. З пенсійної картки – безкоштовно. Термін дії регулярного платежу не встановлюється. Щоб скасувати регулярні платежі, клієнту необхідно у відповідний час повідомити про це співробітникам банку.
smartfone (2)_400x300.jpg.aspxУ Платинум Банку також відзначають, що за допомогою послуги «регулярних платежів» клієнт може оплачувати фіксовані податки і рахунки за договорами. Налагодити регулярні платежі в Альфа-Банк можна за допомогою послуги My-Alfa-Bank.

Так, наприклад, певна частина коштів клієнта у фіксовані дні – два рази на тиждень (наприклад, у вівторок і четвер) або ж раз на місяць (з 5 по 15 число) може перераховуватися в якості платежу за комунальні послуги. Про здійснення платежу клієнт сповіщяється за допомогою повідомлення на телефон або електронну скриньку.

Подібну послугу пропонує клієнтам і Райффайзен Банк Аваль . У банку цей сервіс називається «Постійне доручення». Він дозволяє перераховувати гроші за послуги компаній, з якими Райффайзен Банк Аваль має договор про співпрацю. Це, наприклад, «Укртелеком», служба домофонів «Цифрал-Сервіс», «Київгаз», «Прикарпаттяобленерго», страхові компанії «Цессія» та «АСКА-Життя», оператори мобільного зв’язку і телевізійні та інтернет-провайдери.
Для клієнтів, які користуються пакетом банківських послуг «Оптимальний», всі платежі безкоштовні. Не менш популярною послугою є сервіс оплати транспортних послуг за допомогою мобільного телефону. Йдеться про оплату авіаквитків, квитків на поїзди та міжнародні автобусні рейси. Для цього необхідно набрати номер, який пропонує банк або відправити смс з номером картки.

smartfone_450x315.jpg.aspxСеред послуг Райффайзен Банку Аваль ми зустріли також пропозиція поповнення рахунку мобільного телефону без абонплати. Послуга поширюється на операторів MTC, Київстар, Life :), Beeline, CDMA Ukraine, PEOPLE.net, Інтертелеком, TravelSiM, TezGSM, ТриМоб. Для цього необхідно мати гроші на рахунку платіжних карт Visa і MasterCard, а також відправити повідомлення, вказавши номер свого мобільного телефону (9 цифр, без префіксу «+380») та суму поповнення рахунку.
Подібні пропозиції мають УкрСиббанк , ПриватБанк, VAB банк . Корисна пропозиція банків – можливість оплачувати рахунки і покупки, фотографуючи квитанції. У ПриватБанку така опція називається ФотоКасса. За допомогою свого смартфона клієнт фотографує чек. Після цього банк автоматично перераховує гроші з рахунку карти.

Для здійснення платежу необхідно завантажити для мобільного пристрою додаток з Google Play або iTunes. Комісія за оплату в ФотоКассе – 1% (мін. 3 грн.). Нагадаємо, в січні 2014-того року українці почнуть користуватися послугою «Гаманець в смартфоні» . Вона дозволяє здійснювати платежі за допомогою мобільного телефону без картки.
Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?