Новини світу кредитування та банківських послуг.

Онлайн кредити на карту, огляд пропозицій з повним оформленням через інтернет.

Останнім часом почали набувати популярності послуги організацій, які готові кредитувати клієнтів навіть без особистої зустрічі з ними. Все оформлення позики відбувається онлайн (на сайті організації), а гроші клієнт отримує на свою банківську картку.

Фінансова компанія «ГрошіОнлайн» обіцяє оформлення позики протягом 30 хвилин. Для цього позичальнику потрібно вибрати суму і термін, авторизуватися через соціальні мережі і отримати замовлені гроші на банківську карту. Не відвідуючи відділення фінансової установи, Ви можете зайняти від 100 до 3 000 грн. на строк від 3 до 14 днів. «Гроші онлайн», як і попередні компанії, зажадають від Вас оплати за послугу в розмірі 2% від суми кредиту в день.

clip_image001

Отримати гроші, не виходячи з дому можна і за допомогою компанії MoneyVeo. На сайті кредитора можна оформити позику на суму від 50 до 2 000 грн. на термін від 1 до 30 днів. Постійні клієнти компанії можуть розраховувати на позику в розмірі до 5 тис. грн.
Дізнатися розмір переплати можна на сайті фінустанови, скориставшись повзунками суми та терміну. Так, наприклад, при оформленні кредитної на суму 1000 на 7 днів Ваша переплата складе 100 грн., а це – навіть менше 2%.
Для отримання позики треба заповнити анкету на сайті компанії (це займає до 15 хвилин), після чого система приймає рішення і відправляє відповідь за допомогою смс або на e-mail. При позитивному рішенні гроші миттєво прийдуть на Вашу карту.

clip_image002

Своїм новим клієнтам компанія Credit 365 пропонує онлайн-кредити на суму від 500 до 1 500 грн. на строк від 7 до 30 днів. Суму переплати можна дізнатися, скориставшись калькулятором на сайті фінустанови. Так, наприклад, при оформленні позики на 1 тис. грн. на тиждень переплата складе 98 грн.
Постійні клієнти можуть розраховувати на суму до 7 тис. Грн. Для того, щоб оформити кредит, потрібно вибрати на сайті бажану суму і термін кредиту і натиснути «Взяти кредит», після цього потрібно заповнити анкету і підтвердити свою згоду з умовами та правилами видачі кредиту. Гроші будуть перераховані на Вашу банківську карту протягом декількох хвилин.

clip_image003

Як бачимо, тоді як не всі банки вирішуються сьогодні кредитувати населення, кредитні спілки та інші фінустанови продовжують видавати швидкі кредити, і для оформлення деяких з них навіть не потрібно виходити з дому.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?