Новини світу кредитування та банківських послуг.

Огляд подій за тиждень: зростання біржі та проблемні активи

Представляємо увазі читачів огляд подій за минулий тиждень в банківській сфері та на периферії.

Проблемні активи

Сім банків, у тому числі з ТОП-10, віддали проблемні активи на 1 млрд грн. на продаж в інтернеті. Фінустанови зацікавлені в продажу проблемних активів на відкритих торгах в інтернеті, тому що на звичайних торгах втрачають більше 50% ринкової вартості об’єктів через змови між покупцями і організаторами торгів.

news_28_10_88x88.jpg.aspx

Про замінування пожартувала

У чергову частину Луцького МВ УМВС України у Волинській області від жінки, яка не назвалася, надійшло повідомлення то закладення вибухівки. Працівників банку евакуювали, а вибухотехніки і кінологи близько 2 годин досліджували приміщення. Сьогодні особистість пожартувала жінки вже встановлена. Їй загрожує до 8 років позбавлення волі.

Кредит онлайн

Дельта Банк запустив онлайн-платформу під назвою «Дельта Кредит», об’єднавши таким чином ряд сервісів з кредитування в Інтернет-магазинах. Як стверджують у компанії, це перша в Україні подібна практика, адже на сьогодні на банківському ринку СНД кредитування Інтернет-магазинів на своєму майданчику пропонує тільки російський ТКС.

Астра Банк згортає депозити

Депозити Астра Накопичувальний, Астра Прибутковий, Гарантований Дохід, Мультивалютний, Пенсійний, Пенсійного плюс і Прогресивний оформити вже не можна. Серед депозитних пропозицій банку залишився тільки внесок Астра Класичний, який можна оформити у гривні, доларах або євро. Але процентна ставка вкладу в будь-якій валюті тепер становить лише 1%. Тобто, ставки за вкладом Астра Класичний в гривні знизилися на 16% -17%, у доларах – на 5,5% -7%, в євро – на 3,5% -5%.

Мільйон під відсотки

Як повідомляє НАБУ, найбільше вкладення на депозит на честь Всесвітнього дня заощаджень склав 1 млн.грн. Самому старшому клієнту, який вирішив оформити вклад виявилося 77 років, а в категорію «наймолодший» потрапила дитина віком в 1 рік. Його батьки прийшли в банк, щоб залишити гроші під відсотки.

Українські банки та Податкове управління США

Україна проведе переговори з США з питання співпраці між українськими банками та американськими податковими органами у зв’язку зі вступом в дію закону США про податкові вимоги до іноземних рахунках (Foreign Account Tax Compliance Act – FATCA). Про це повідомила Незалежна асоціація банків України.

nalogovaj_usa_500x323.jpg.aspx

Більше скаржаться

Як повідомляється на офіційному сайті НБУ, кількість звернень громадян до Національного банку України в січні-вересні 2013 року порівняно з аналогічним періодом минулого року зросло на 7,06% або на 303 – до 4592 звернень. За інформацією Нацбанку найбільшу кількість звернень за вказаний період надійшло з питань кредитних (1568 звернень) і депозитних (1315) договорів з банками, а також з питань банківського нагляду (535), соціального захисту (391), платіжних систем і розрахунків (334 ).

Китайського кредиту не було

Глава Правління держзембанк Світлана Скосирська в ході прес-конференції в Києві спростувала інформацію про переговори з Китаєм про залучення коштів для програм банку під заставу українських земель. «Не було ніяких переговорів з приводу позикових коштів від Китаю за програмами земельного банку. І та інформація, що є в пресі, не є достовірною і, швидше за все, була зроблена спеціально, щоб не дати розвинутися Земельному банку », – сказала вона.

kitaj_dengi_500x323.jpg.aspx

Споживчі настрої погіршуються

Індекс споживчих настроїв в Україні у вересні 2013 року знизився на 7,2 пункту в порівнянні з серпнем поточного року – до 80,6, ставши найнижчим показником за останні півтора року. Такі дані оприлюднила компанія GfK Ukraine за результатами проведеного дослідження.

Біржа росте

Як повідомляється в аналітичному звіті компанії з управління активами «Кінто», зростання індексу Української біржі в останні дні прискорився. У звіті також наголошується, що в цьому є певна закономірність, оскільки динаміка цін локальних українських акцій в останні роки дуже часто повторювала динаміку цін на фондових ринках країн, що розвиваються з помітним тимчасовим лагом.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?