Новини світу кредитування та банківських послуг.

Огляд депозитних новинок тижня.

Наприкінці квітня і початку святкового травня банки презентували багато цікавих депозитних продуктів. Потенційним вкладникам є з чого вибирати – короткострокові депозити терміном від 5 днів з виплатою відсотків по закінченню періоду або довгострокові вклади до 2 років з авансовою виплатою всіх відсотків в день оформлення вкладу. Детальніше про новинки читайте в щотижневому огляді.
Банк Київська Русь напередодні травневих свят презентував одразу два нових депозити: "Святковий 2014" і "Цікава пропозиція".
Депозит "Святковий 2014" приурочений до чергового Дня народження Банку – 18-річниці з моменту заснування. Процентні ставки по вкладу Банк нараховує підвищені, а саме: 23,5% річних у гривнях, 11,5% у доларах і 10,5% в євро. Термін депозиту – 3 місяці. Постійних вкладників чекає приємний сюрприз – бонус +0,5% річних до базової ставки за вкладом. Акційний депозит діє з 30.04.2014 по 31.05.2014.

clip_image001

Депозит "Цікава пропозиція" буде цікавий тим, хто бажає отримувати відсотки за вкладом кожні 10 днів. Мінімальний термін розміщення вкладу – 10 днів. На базовому терміні процентні ставки складають 17% річних у гривні, 7% у доларах і 6% в євро. Умови депозиту передбачають можливість автоматичної пролонгації до 8 періодів. Зважаючи на зростання процентних ставок при пролонгації на останніх двох 10-денних періодах прибутковість по вкладу становитиме 23% річних у гривні, 11% – у доларах і 10% – в євро.

У Банку Контракт до 31 травня діє акційний вклад "Надійний, як завжди". На вибір вкладника діють терміни розміщення на 3, 6, 9, 12 або 18 місяців з процентними ставками від 20,5% до 24,5% у національній валюті, від 8,5% до 11,5% – в іноземній. Виплата нарахованих відсотків – наприкінці строку дії банківського вкладу.
Європейський Газовий Банк в останніх днях минулого місяця презентував новий короткостроковий депозит "Класичний Плюс" строком на 5 або 7 днів і можливістю автоматичної пролонгації.
Депозит «Класичний плюс» можна оформити в національній та іноземній валюті з такими ставками: 5 днів – 15% у гривні, 5% в доларах і 4% в євро; на 7 днів – 17% у гривні, 7% у доларах США та 6% в євро. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну депозиту. Вклад передбачає можливість поповнення.

clip_image003

Креді Агріколь Банк впровадив у травні новий комбінований депозитний продукт "Додатковий захист" , що поєднує в собі привабливу відсоткову ставку і можливість оформити страховий поліс за зниженими тарифами. Страхова сума в рамках програми «Додатковий захист» дорівнює подвійній сумі депозиту. Термін депозиту – 6 місяців. Процентна ставка становить 17,5% річних.
Відсотки виплачуються в кінці строку дії депозитного договору. Для внеску застосовується програма лояльності, що дозволяє отримати додатково від 0,25% до 1% до початкової ставки.
Для бажаючих отримувати дохід за вкладом у вигляді нарахованих відсотків авансом буде цікавим новий депозит "Вигідний" від ЄВРОПРОМБАНК . Доступні терміни по внеску – 3, 6, 12, 18 і 24 місяці. При мінімальній сумі вкладу від 1000 до 200 000 гривень, або від 100 до 20 000 доларів (євро) розмір процентних ставок знаходиться в межах 15-20% річних у гривні, 7-9,5% в доларах і 6-8,9% в євро. Більший розмір процентної ставки відповідає короткому терміну оформлення депозитного договору – 3 місяці + 3 дні.
Банк Траст також запустив новий депозит для фізичних осіб з виплатою відсотків авансом. Депозит "Аванс" можна оформити тільки в національній валюті на термін 3 або 6 місяців під 24,5% або 25,5% річних відповідно. Поповнення вкладу та часткове зняття не передбачено.

clip_image004

Фінбанк в рамках своїх депозитних програм презентував весняний вклад "Вдалий місяць" з виплатою відсотків в кінці терміну. Прибутковість вкладу становить 22% річних у гривні, 10% у доларах і 9% в євро при терміні розміщенням 50-52 дня. Умови депозиту передбачають можливість автоматичної пролонгації до 3-х разів, але не більше ніж на 156 календарних днів.

Банк Фінансова Ініціатива пропонує для своїх нових клієнтів вигідний депозит з високими процентними ставками "Стабільний Рост". Вклад передбачає можливість автоматичної

clip_image005

пролонгації до 5 раз на термін 14 календарних днів. Базова процентна ставка в перші 14 днів становить 27% річних у гривні, 10,5% в доларах і 9% в євро.
З кожною наступною пролонгацією відсоткова ставка продовжує зростати і на останньому терміні (71-84 дн.) Набирає розмір в 33% річних у гривні, 15% у доларах і 13% в євро! Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну і при кожній пролонгації депозитного вкладу.
При цьому, слід врахувати, що процентна ставка по депозиту вказана з урахуванням бонусу в розмірі 1% річних, наданого за умови обов’язкової активації послуги «Мобільний банкінг» для поточного рахунку з наданням платіжної картки Вкладника, на яку здійснюється виплата відсотків. У разі відмови Клієнта від послуги «Мобільний банкінг» – зазначений розмір процентної ставки зменшується на 1% відсотків річних.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?