Новини світу кредитування та банківських послуг.

Огляд депозитних новинок: «Подвійний урожай» і «Вільна Країна»

Представляємо Вашій увазі огляд нових акційних депозитів, умови яких дають шанс не тільки примножити свій капітал, але і отримати цінні призи, серед яких – міні-трактор.
Авант-Банк з 26 серпня пропонує клієнтам – фізичним особам новий продукт "100 відсотковий депозит" строком на 368 днів і щомісячною виплатою відсотків. Особливістю вкладу є процентна ставка, розмір якої зростає в період дії депозитного договору і становить від 24% до 25% річних у гривні, від 10,5% до 12% в доларах і від 9,5% до 11% в євро.
Ще одна перевага нового депозиту – можливість отримання всієї суми вкладу без втрати суми нарахованих відсотків в один з трьох, зафіксованих у договорі, календарних днів, а саме: в 92-й, 184-й і 276-й день. В будь-який інший календарний день дії вкладу достроковий розрив відбувається по ставці 0,01% річних у будь-якій валюті. Умови депозиту передбачають можливість внесення поповнень протягом перших 189 днів (зі 190 дня поповнення вкладу заборонено).
Акційна пропозиція діє до 30 вересня 2014 року.

clip_image001

В Надра Банку з 25 серпня діє спеціальний депозит "Подвійний урожай". Акційний вклад орієнтований на клієнтів, що займаються сільськогосподарською діяльністю, а саме:
– Фізичних осіб, які займаються рослинництвом або тваринництвом, які не зареєстровані офіційно як суб’єкти підприємницької діяльності;
– Фізичних осіб, які є найманими працівниками сільськогосподарських та фермерських підприємств, які не зареєстровані офіційно як суб’єкти підприємницької діяльності;
– Фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності за законодавством України, основним або додатковим видом економічної діяльності яких є рослинництво або тваринництво.
Термін розміщення депозиту – 6 місяців. Процентні ставки доходять до 24% річних у гривні, до 12% в доларах і до 11% в євро. Виплата відсотків здійснюється за вибором вкладника – щомісяця або наприкінці терміну.
Кожен клієнт банку, який оформив акційний вклад, приймає участь в акції, головним призом якої є міні-трактор. Заохочувальні призи – 40 сертифікатів номіналом в 500 гривень на придбання товарів для саду та городу.
Оформити депозит "Подвійний урожай" можна до 25 грудня 2014 року.

clip_image002

Від Всеукраїнському банку розвитку (ВБР) з 26 серпня стартувала акція для клієнтів – фізичних осіб, присвячена 23-й річниці Незалежності України – "Вільна країна". В рамках акції можна оформити депозитний вклад "Вільна країна" строком на 6 місяців і щомісячною виплатою відсотків.
Процентні ставки становлять 24% річних у гривні, 10% у доларах і 6% в євро в періодах з 1-го по 31-й день і з 158-го по 188-й день розміщення вкладу. В інших періодах нараховується менша процентна ставка – 19% річних у гривні, 7% в доларах і 3% в євро. При достроковому розірванні застосовується річна ставка з розрахунку 1% у національній валюті та 0,1% в іноземній.

clip_image003

В рамках діючої акції затверджені і надбавки до діючих відсоткових ставок за депозитним договором "Стандарт" строком на 3 місяці: + 2% у гривні та + 1% в доларах для фізичних осіб, які користуються індивідуальними сейфами ПАТ "ВБР" на момент початку акції " Вільна країна ".
Акція "Вільна країна" триватиме до 31 грудня 2014 року.
У банку Новий з 18 серпня діє акційний депозит в національній валюті "Прогресивний" c щомісячною виплатою відсотків на платіжну карту і лояльними умовами дострокового розірвання строку вкладу – 6 місяців. Відсоткова ставка стартує з 20% річних в 1-му місяці знаходження коштів на рахунку і доходить до 24% річних у 6-му місяці. Умови дострокового розірвання – до 31 календарного дня (включно) за ставкою 0,1% річних, починаючи з 32 дня виплата відсотків здійснюється в повному обсязі.
Акція з оформлення депозиту "Прогресивний" триватиме до 30 вересня 2014 року.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?