Новини світу кредитування та банківських послуг.

Огляд депозитів тижня: «Патріот» та «Жовто-гарячий»

Пропонуємо Вашій увазі свіжу підбірку депозитних новинок, в числі яких – вклад для отримувачів гарантованих виплат через ФГВФО, а також – депозит на підтримку нашої армії. Також, стисло проінформуємо про зміни ставок за діючими депозитами.
Банк Київська Русь на минулому тижні представив одразу дві депозитні новинки – вклади «Гарантований» і «Патріот». З 22 вересня стартував депозит «Гарантований», призначений для вкладників, які отримують виплати гарантованих сум відшкодувань за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Термін вкладу – 1 місяць.
Відсоткова ставка становить 22% річних у національній валюті. Виплата відсотків – шляхом безготівкового перерахування в кінці терміну на поточний / картковий рахунок. Поповнення і часткове зняття вкладу – заборонено. У разі дострокового розірвання застосовується ставка перерахунку 0,1% річних.
Друга новинка – депозит «Патріот», який діє з 23 вересня. Цей вклад розроблений для фізичних осіб і гарантує не тільки отримання прибутку, а й створює можливість надати реальну підтримку Збройним Силам України.
Головна відмінність депозиту від звичайних вкладів полягає в тому, що 1% від суми фактично сплачених банком відсотків за користування вкладом буде перерахований на користь Міністерства оборони України в якості благодійного платежу на потреби матеріально-технічного забезпечення нашої армії.
Доступні терміни розміщення вкладу – 3 і 6 місяців під 22% і 23% річних у гривні відповідно. Мінімальна сума депозиту – 1000 гривень. Виплата відсотків здійснюється щомісяця. Можливе внесення поповнення за згодою банку. Дострокове повернення вкладу можливий з перерахуванням відсотків за ставкою 0,1% річних.

clip_image001

Радикал Банк з 22 вересня по 30 листопада 2014 пропонує своїм клієнтам взяти участь у депозитній акції «Дохідна осінь». За умовами акції при оформленні нового вкладу на термін від 6 місяців в період акції вкладники отримують додатковий бонус до процентної ставки в розмірі до 5% річних шляхом обрання в акційному скрині скретч-карти із захисним покриттям.
Додаткові ставки нараховуються наступним чином: по вкладах «Універсальний», «Пенсійний» і «Активні гроші» ставка додається на весь період дії вкладу; по вкладі «Прибутковий» ставка додається на перші 2 роки терміну дії вкладу. Акція не діє за акційними вкладами «Єдина країна» та «Валютний хіт», а також по вкладу «Активний резерв».

Кредобанк з 22 вересня запустив новий вклад «Жовто-гарячий» в національній валюті. Термін вкладу – 3 місяці. Відсоткова ставка щомісяця змінюється і становить 18% річних у 1-й місяць, 15% – в 2-й місяць і 10% – в 3-й місяць. Відсотки за вкладом виплачуються щомісяця на банківську платіжну карту.
При достроковому розірванні вкладу ставка перерахунку становить 0,01% річних – у разі, якщо період перебування коштів на рахунку менше 1 місяця і 13% річних – якщо термін складає від 1-го до 2-х і від 2-х до 3-х місяців включно. Мінімальна сума для відкриття – 500 гривень.
З 22 вересня Платинум Банк підвищив процентні ставки по двох депозитами. Так, за вкладом «Готівка щомісяця» ставки підвищені на 1,5 п.п. у гривні на терміні розміщення 3 і 6 місяців – до 25% річних (незалежно від терміну).

clip_image003

Прибутковість депозиту «Гарантоване збільшення» збільшена на 2 п.п. у гривні – до 22% річних і на 1 п.п. в доларах – до 11% річних. Також переглянуті в бік збільшення ставки при достроковому розірванні вкладу. Залежно від періоду, в якому відбудеться достроковий розрив договору банківського вкладу, ставка перерахунку відсотків складе від 15% до 23% річних у гривні, від 5% до 10% в доларах. Нагадуємо, що термін цього депозиту становить 18 місяців. Виплата відсотків – щомісячна.
Банк Руський Стандарт змінив умови розміщення короткострокового вкладу «Оперативний», додавши можливість оформлення в євро. Тепер на 30-денному депозиті при мінімальній сумі в 3 000 євро банк нарахує 9,5% річних. При аналогічному вкладі в доларах США ставка складе 10% річних. Депозит у національній валюті можна оформити і на більш короткі терміни – 7, 14 і 30 днів під 16%, 20% 21,5% річних відповідно.
Також, банк підвищив прибутковість на 1,75-2,5 п.п. в євро за акційним депозитом «Літній соняшник». Залежно від обраного терміну – 3, 6, 9 або 12 місяців річна ставка нині становить від 9,25% до 10% річних.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?