Новини світу кредитування та банківських послуг.

Огляд актуальних депозитів.

Пропонуємо Вашій увазі нову добірку цікавих депозитних вкладів з високими процентними ставками, що доходять до 27% річних у гривні та 12% в доларах.
Траст Банк з 5 вересня ввів в депозитну лінійку для фізичних осіб новий високоприбутковий вклад в національній валюті – «Лідер Плюс». При розміщенні мінімальної суми вкладу в 1000 гривень на термін 1, 3 або 6 місяців відсоткова ставка складе 25%, 25,5% і 27 % річних відповідно зазначеним термінам. Виплата відсотків – в кінці строку.
Допускається поповнення вкладу протягом першого місяця – в разі відкриття вкладу на термін 1-3 місяці, і протягом перших трьох місяців – якщо вклад оформлений на термін 6 місяців. Для вкладів з терміном розміщення 1-3 місяці, за бажанням вкладника, застосовується автопролонгація з додаванням додаткового бонусу в розмірі 1,5% річних до базової процентної ставки.
При достроковому розірванні банківського вкладу Банк виробляє перерахунок суми нарахованих відсотків за ставкою 2% річних.

clip_image001

Надра Банк оголосив з 8 вересня про запуск нової депозитної акції «Перемагаємо разом!», за умовами якої, вкладники, що оформили акційний депозит строком на 6 або 9 місяців, отримують високу процентну ставку в розмірі 24% річних у гривні, 12% у доларах США і 11% в євро і унікальну карту з футбольним дизайном в подарунок. Виплата відсотків – щомісяця або наприкінці терміну. Мінімальна сума вкладу – 5000 гривень, 500 доларів / євро.
Футбольна карта є універсальним платіжним інструментом, який дозволяє клієнту знімати готівкові кошти в будь-якому банкоматі на території України без всяких комісій.
Разом з картою клієнту доступні й інші переваги: дистанційне керування рахунком через Інтернет, автоматичне виконання періодичних і повторюваних платежів, контроль над рухом грошових коштів на карті за допомогою SMS-банкінгу і т.д. Випуск та обслуговування картки протягом перших 6 місяців є безкоштовним.
Відкрити акційний депозит «Перемагаємо разом!» Можна до 8 грудня 2014 року.

clip_image002

ВТБ Банк пропонує оформити клієнтам новий короткостроковий депозит без права поповнення «Антистресовий». При мінімальному терміні вкладу всього 7 днів процентна річна ставка складе 18,5% (за умови оформлення вкладу через Інтернет-банкінг). Виплата відсотків здійснюється щотижня. Автоматичну пролонгацію вкладу можна здійснювати необмежену кількість разів. Відкрити депозит можна дистанційно в системі Інтернет-банкінгу VTB-online, а також, у відділеннях ВТБ Банку

У Банку Південний діє акційна депозитна програма для клієнтів, що бажають розмістити вільні кошти на короткий термін. Депозит «TaxFree» можна оформити на 3/6 місяців із щомісячною виплатою відсотків під 19,25 / 19,75% річних у гривні, 7,75 / 8,75%, а також – з виплатою відсотків в кінці терміну 19,5 / 20% річних у національній валюті та 8,25 / 9,25% в іноземній. Умови вкладу не передбачають можливості поповнення.
При достроковому розірванні сума депозиту повертається повністю, при цьому нараховані за період вкладу проценти виплачуються в розмірі 10% від суми нарахованих відсотків. Акційний депозит «TaxFree» діє до 30 вересня 2014 року.

clip_image004

Сбербанк Росії презентував нову депозитну пропозицію для тих клієнтів, які хочуть вигідно вкласти значну суму грошових коштів – депозит «Преміальний» із щомісячною виплатою відсотків. Термін вкладу – 12 місяців. При мінімальній сумі вкладу від 200 000 доларів США / 200 000 євро процентні ставки складуть відповідно 10 / 9,7% річних. Відкрити преміальний депозит можна як у відділеннях банку, так і через систему інтернет-банкінгу Ощадбанк ОнЛ @ йн.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?