Новини світу кредитування та банківських послуг.

Оформити позику через інтернет стає простіше.

Сьогодні для того, щоб оформити кредит, не потрібно стояти в довгих чергах в банках і кредитних організаціях. Всі послуги легко і швидко можна отримати, скориставшись інтернетом.

clip_image002

Для отримання невеликих грошових сум на короткий час зручно скористатися такою послугою як мікро позика через інтернет. Весь процес від початку оформлення заявки до отримання грошей, як правило, займає небагато часу – від двох до чотирьох годин. У більшості ж випадків на це йде всього лише годину часу.

Процедура отримання мікропозик досить проста.

· Ви заповнюєте онлайн-заявку на мікропозик по Інтернету,

· протягом деякого часу з вами зв’язується працівник банку або кредитної організації для уточнення деталей,

· проходить ще трохи часу і вам повідомляють про можливість отримати гроші.

Так, скориставшись послугою термінової онлайн позики, ви можете отримати гроші прямо у себе вдома або в іншому потрібному місці протягом декількох годин.

Суми, які ви можете взяти, скориставшись мікро кредитом, терміни та умови повернення варіюються залежно від багатьох факторів.

У багатьох організаціях передбачається дострокове погашення мікропозик з обов’язковим перерахунком відсотків. Наприклад, взявши мікропозику на декілька тижнів і повернувши його через тиждень, після перерахунку ви оплатите тільки відсотки за час користування кредитними коштами.

Від вас вимагається всього лише заповнення заявки, в окремих випадках надання паспорта, і протягом декількох годин ви зможете отримати необхідну суму вдома або в іншому зручному місці, або шляхом перерахунку на картку.

Ось лише декілька таких організацій:

1. credit365.ua – видають до 1,5 тис. грн. на термін до 30 днів.

2. moneyboom.com.ua – видають до 2 тис. грн. на термін до 30 днів.

3. moneyveo.ua – видають до 1,5 тис. грн. на термін до 30 днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?