Новини світу кредитування та банківських послуг.

Оформи внесок і виграй авто: огляд депозитів тижня

Через кілька днів всі громадяни нашої країни буду робити усвідомлений вибір, від якого залежить майбутнє держави, в якій ми живемо. Можливо, фактор глибоких роздумів і послужив тому, що тиждень, що минає був вкрай стриманим для банківського сектора – мінімум новин і штиль в русі ставок. Але деякі банки все ж порадували стартом нових депозитних програм, докладніше про які читайте далі.

У Банку Київська Русь з 19 травня діє новий сезонний короткостроковий депозит “Сонячний 2014” з періодом розміщення грошових коштів на 1 місяць. Процентні ставки по вкладу нараховуються у розмірі 21% річних у гривні, 9% в доларах і 8% в євро. Виплата відсотків здійснюється по закінченню терміну депозитного договору.

У Банку Російський Стандарт з 21 травня стартувала новинка – вклад “Літній соняшник” із щомісячною виплатою відсотків і можливістю оформлення, як у відділенні банку, так і через систему інтернет-банкінгу. Термін вкладу – 520 днів з періодом дії підвищеної відсоткової ставки на вибір: 3, 6 або 12 місяців. Розмір підвищеної ставки становить: 22,5% -25% річних у гривні, 9,5% -10,5% у доларах і 7,5% -8,5% в євро.

ВіЕйБі Банк з 21 травня розмістив на своєму сайті інформацію про новий депозит “Відсотки щотижня”. Доступним для оформлення новий вклад стане тільки зі 2 червня 2014. Банк обіцяє щедрі відсотки – від 27% до 30% річних у гривні, від 12% до 12,75% у доларах і від 9% до 10% в євро з першого по четвертий місяці розміщення депозиту. Далі – з 5 по 13 місяці – банк нараховує в рази менше: 10% річних у національній валюті та 2% – в іноземній. Примітно, що депозит може бути розірваним після 4-го місяця дії Вкладу без перерахунку за штрафною ставкою.

У Мегабанку з 21 травня почав діяти новий внесок у гривнях “Мобільні кошти”. Особливістю депозиту є можливість вільного зняття і поповнення в будь-який час. Прибутковість по вкладу складає 15% річних.
Окрім нового депозиту, банк повідомляє на своєму сайті про підвищення ставок по іншим депозитним продуктам у зв’язку з наступаючим Днем народження Мегабанку – 26 червня банк святкує 24 роки. З актуальними ставками по внесках Ви можете ознайомитись на сайті банку.

Більше колишнього з депозитними вкладами БТА Банку можна заробити, взявши участь у літній програмі лояльності, що стартувала з 19 травня. Тепер при перерозміщенні вкладів у національній валюті вкладник отримає додатково +1% до базової ставки. Цей же бонус очікує клієнтів при розміщенні нових депозитів строком від 6 місяців. За умови переоформлення або оформлення нових вкладів у доларах США строком від 6 місяців вкладника очікує бонус у вигляді +0,5% до діючої ставки.
Не тільки заробити на вкладі, а й отримати шанс стати власником новенького авто, можна разом з Південкомбанк . До 23 червня включно банк проводить акцію «Авто в подарунок», головним призом якої буде сучасний автомобіль Hyundai i10 (Classic). Також, серед клієнтів будуть розіграні ще два автомобілі – ЗАЗ LANOS Sedan і LADA Priora базових комплектацій. Для участі в акції необхідно оформити 6-місячний депозит “Імпульс” із зростаючою процентой ставкою від 25% до 27,5% річних у гривні, 11% -11,5% в доларах і 9% -9,5% в євро.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?