Новини світу кредитування та банківських послуг.

Оформляємо кредит, сидячи на дивані

Щоб бути ближче до своїх клієнтів, вітчизняні банки розширюють можливості онлайн взаємодії з існуючими та потенційними клієнтами. Тепер, щоб оформити заявку на отримання кредиту, не потрібно йти в банк і чекати в черзі. Треба всього лише заповнити спеціальну онлайн-форму і чекати на дзвінок менеджера.
Сьогодні можливість онлайн-оформлення кредиту або кредитної карти пропонують такі фінустанови, як ПриватБанк , Альфа Банк , Райффайзен Банк Аваль , Ренесанс Кредит і ВТБ Банк .
Пропозиція оформити кредитну картку «Універсальну» від ПриватБанку можна побачити на сайті цієї фінустанови і на інших інтернет-ресурсах. privat_kredit_online_600x454.jpg.aspxУ заявці Вам потрібно тільки вказати своє ім’я, електронну адресу та номер телефону. Після чого варто очікувати на дзвінок менеджера. Ліміт майбутньої кредитки складає до 25 тис. грн.

На сайті Альфа-Банку клієнтам пропонують оформити кредит до 50 тис. грн. на будь-які цілі без довідки про доходи. Споживач може самостійно заповнити заявку на отримання кредиту або вказати, що бажає отримати дзвінок від співробітника банку.

Заповнивши онлайн-заявку Райффайзен Банку Аваль можна отримати до 100 тис. грн. з довідкою про доходи. Раніше в цьому банку існувала також можливість оформити позику без довідки про доходи, але цей пілотний проект фінустанова закрило. У заявці Райффайзен Банку Аваль потрібно буде вказати свої ПІБ, номер мобільного, регіон проживання і стать. Також треба поставити галочки біля полів, які підтверджують, що у Вас є паспорт, ІПН, ви – найманий працівник і працюєте на останньому місці роботи не менше 4 місяців, маючи сукупний стаж не менше 6 місяців. Коли Вам подзвонить менеджер банку, потрібно буде вказати свій ІПН.

aval_kredit_600x418.jpg.aspx

В онлайн-заявці банку Ренесанс Кредит потрібно вказати тільки ім’я, прізвище, електронну адресу та два номери телефону. Після чого Ваша заявка буде прийнята і на сторінці з’явиться напис «Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом». У цій фінустанові можна отримати до 8 тис. грн. без довідки про доходи і до 20 тис. грн. за її наявності. Позичальнику обов’язково повинно бути не менше 25 років і у нього повинна бути в наявності трудова книжка.

На сайті ВТБ Банку пропонується заповнити невелику форму, в якій потрібно вказати відомості про себе (ПІБ, номер телефону, дату народження, вік) і бажану суму кредиту. Банк може надати від 5 тис. грн. до 250 тис. грн.
Як стверджують співробітники банків, заявки на отримання кредиту обробляються в середньому протягом однієї доби. Оформлення заявки не означає, що наступного дня клієнт прийде у відділення, підпише 2-3 папери і відразу ж забере конверт з готовим пластиком. Адже потрібно буде заповнити розгорнутий варіант анкети, надати, у разі необхідності, довідку про доходи, і, може навіть, почекати на вердикт банку: отримайте ви кредит чи ні.
Звичайно ж, все може бути набагато простіше. Так, наприклад, у разі оформлення картки Альфа-Gold потрібно заповнити велику анкету, в якій ви прописуєте детальну інформацію про себе. У такому випадку, у відділенні від Вас зажадають лише копії паспорта та ідентифікаційного коду.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?