Новини світу кредитування та банківських послуг.

Оформлення автопозики через автосалон.

Автомобільні кредити користуються чималою популярністю і є одними з найбільш затребуваних банківських програм. Статистика показує, що майже кожен другий автомобіль купується із залученням кредитних коштів.

Способи отримання кредиту на покупку автотранспорту

Для отримання подібного кредиту людина може відправитися в банк. Такий варіант є поширеним, але все частіше сьогодні позичальник обирають інший спосіб отримання автопозики – звернення безпосередньо в автосалон. 


Плануючи отримання кредиту через фінансову організацію, людині доводиться багато часу витратити на вибір гідного кредитора, найчастіше тільки на це йде кілька днів, ще час буде потрібен на вибір машини, збір документів і підготування самої угоди. Через автомобільний салон все проходить набагато швидше. Людині досить прийти в салон, де планується покупка. Тут вже розташовуються представники банку. Зазвичай присутні кредитні фахівці від різних фінансових організацій, і потенційний позичальник отримує можливість вибрати кредитора. 

Банк і автомобільний салон укладають договір співпраці і можуть для клієнтів, що оформляють автокредит через салон пропонувати спеціальні умови кредитування. Знижена річна ставка допоможе дещо зменшити переплату з автомобільного займу. 

Угода завжди починається з подачі заявки, ось тільки при банківському кредитуванні її можуть розглядати кілька днів, а в салоні дають відповідь вже через кілька годин. Всі документи, які потрібні для укладення кредитної угоди, подаються так само фахівцю, що працює в салоні. 

Особливості автомобільного кредитування через салон

Для отримання кредиту на машину через автомобільний салон людині потрібен стандартний набір документів, до якого входять заявка на отримання позики, водійські права і паспорт. Між учасниками угоди підписується кредитна угода, в якій вказуються всі особливості з термінами, процентними ставками, розмірами покарань при порушенні певних пунктів угоди і т.д. Операція буде проведена тільки за умови, якщо потенційний позичальник погодитися застрахувати заставний об’єкт. При салонному автокредитуванні оформлення договору застави є процедурою обов’язковою, а об’єктом застави зазвичай стає транспорт, що купується. Дуже часто потрібна ще й страховка життя позичальника. 

В автомобільний салон для отримання кредиту може звернутися тільки людина з українським громадянством, якій не менше 20 років. Зазвичай один автомобільний салон пропонує на вибір відразу кілька кредитних програм. Нерідко серед них можна зустріти і лізингові пропозиції. Якщо людина зазнає труднощів з вибором кредитора і конкретної програми, фахівці рекомендують звертати увагу на пропозиції від фінансових організацій, що входять до числа найбільших банків, які пропонують найбільш вигідні умови автокредитування. До них відносяться Приватбанк, Ідея банк, ОТП банк, Ощадбанк та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?