На сьогоднішній день існує чотири бюро кредитних історій. Це «Міжнародне бюро кредитних історій», «Українське бюро кредитних історій», «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій» та бюро кредитних історій «Російський стандарт». Ці організації співпрацюють з кількома десятками банків.

Істотно і те, що три бюро з чотирьох існують лише близько двох років. Свої послуги з надання інформації бюро оцінюють у два-три долара за одну кредитну історію. Ще зовсім недавно всі бюро вели себе досить незалежно в питаннях надання інформації. Приміром, якщо в базі даних якогось бюро не було інформації щодо позичальника, воно робило запит в іншого бюро, яке могло відхилити цей запит, якщо б вважало за необхідне.

І лише навесні цього року було прийнято рішення об’єднати бази даних усіх чотирьох бюро з метою отримання вільного доступу до всієї наявної інформації. Згідно із законодавством, бюро мають повне право на доступ до баз даних, що належать державі. У зв’язку з цим в даний час ведуться переговори про можливе підключення до бази даних Міністерства внутрішніх справ та Пенсійного фонду.

Будемо вдячні за оцінку
Дуже поганоПоганоПосередньоДобреВідмінно (Поставте оцінку першим)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*