Новини світу кредитування та банківських послуг.

Обережно, мережі! Як не потрапити на вудку «вигідних» кредиторів.

Зараз на ринку з’явилася пропозиція іпотечних кредитів під 5% річних, термін позики 15 років. Які приємні цифри і величезний термін! Багатьох приваблює така пропозиція.

Такі вигідні умови не чергова президентська програма або соціальна іпотека, а якась корпорація Intway.

Що ж за казкова фея така, що пропонує кредит майже задарма? Вводимо у пошукову систему назву фірми Intway, тільки Google видав понад 400 тисяч посилань. Але в цьому морі інформації не так вже й легко знайти адресу або телефон київського представництва, обчислити його можна тільки через центральний московський офіс.

Як же отримати заповітний кредит під такі чарівні відсотки? Вирушаємо на зустріч з консультантом фірми.

Під час розмови з’ясовується, що просто клієнт або партнер компанії Intway не може отримати іпотечний кредит. Щоб стати учасником програми іпотечного кредитування потрібно підвищити свій статус на фірмі. Підвищення статусу відбувається після покупки облігації іпотечного кредитування фірми Intway, всього за … 1690 доларів. Але і це ще не все, ви повинні внести на свій інвестиційний рахунок (або заробити через фірму Intway) 20-30 відсотків від бажаної суми кредиту. Максимально можлива сума кредиту 500 000 доларів. Після виконання всіх цих операцій ви можете розраховувати на те, що вам буде належати нерухомість в будь-якому кінці планети. Залагодити всі формальності і нюанси з документами вам допоможуть консультанти компанії Intway і їх партнери, ріелтори і юристи.

На перший погляд все це здається дуже привабливим, і людина не знайомий з іншими нюансами роботи відразу клюне на такі умови. Насправді все зовсім по-іншому. Для отримання кредиту на 150 тисяч доларів, ви повинні «рекрутувати» в компанію більше 800 чоловік, і не просто залучити, а змусити їх придбати стартовий пакет вартістю 300 доларів. Вони, також як і ви, повинні викупити у фірми іпотечні облігації за 1690 кожна, краще всього, якщо це буде «золота» облігація ціною в 3380 доларів.

Тобто, щоб отримати заповітний кредит під 5 % річних, ви повинні забезпечить компанії дохід перевищує суму кредиту приблизно в 10 разів! Сума коштів, залучених вами повинна бути 1, 38 мільйона доларів, і ось тоді ви цілком можете розраховувати, що отримаєте кредит.

За даними самої компанії за три роки роботи корпорації вдалося отримати такий кредит вже 60 (!) консультантів. Якщо зіставити ці цифри з загальним числом консультантів, а їх у фірми понад 200 тисяч осіб, то ймовірність, що саме ви зможете отримати такий кредит, дорівнює 1к 3333. В лотерею, напевно, більше шансів виграти при такому розкладі.

Діяльність фірми за всіма параметрами найбільш підходить під трактування «фінансова піраміда», адже гроші отримують «вищестоящі» консультанти від прийшли новачків. Звичайно, представники самої фірми повністю заперечують причетність фірми до таких схем роботи, але щоб здогадатися, що все йде саме таким чином не складно. Як тільки кошти перестають надходити, піраміда валиться.
Житлова програма фірми Intway проходить під гаслом «Програти неможливо – нерухомість або гроші». Що насправді криється за цими словами? Ну, нерухомість зрозуміло, потрапить у вашу власність. А що ж з поверненням грошових коштів? Корпорація Intway гарантує повернення коштів у будь-який час, тобто можливий зворотний викуп облігації.

Коли ж по суті можна повернути облігацію фірмі? Без накладення на повертає штрафних санкцій, це можливо, якщо ви встигли залучити фірму 21 людини. Якщо ви не встигли рекрутувати така кількість людей, то зачекайте … 7років. Компанія – емітент, що повертає кошти зареєстрована в офшорі на Сейшельських островах. Та вже імовірність того, що емітент, компанія Express Financial Inc. поверне позичальнику кошти, ну дуже «велика».

Тут же виникають сумніви в законності діяльності всіх угод українських громадян з фірмою, зареєстрованою на Сейшелах. При подальшому з’ясуванні обставин і деталей з’ясувалося, що ніяких ліцензій і дозволів на діяльність на території України немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?