Новини світу кредитування та банківських послуг.

Новині депозити на кінець липня, щотижневий огляд

Представляємо Вашій увазі короткий огляд динаміки депозитних ставок за минулий тиждень, а також, інформацію про деякі депозитних новинках.
Радикал Банк до 31 липня проводить депозитну акцію "Валютний хіт". Акційний депозитний вклад поширюється на клієнтів, які:
– раніше обслуговувались або не відкривали в банку депозитних вкладів;
– в яких до моменту відкриття акційного вкладу "Валютний хіт" раніше не було депозитних вкладів у валюті;
– відкривають новий депозитний вклад у валюті.
З депозитом "Валютний хіт" можна заробити від 12% до 12,5% річних у доларах і від 10% до 10,5% в євро. Виплата відсотків за бажанням вкладника – щомісячно або в кінці строку. Доступні терміни розміщення – 2 або 3 місяці (при виплаті% щомісяця) і 1, 2 або 3 місяці (при виплаті% в кінці строку).

clip_image001

ВТБ Банк з 16 липня змінив умови залучення коштів фізичних осіб на депозитний вклад в рамках акційної пропозиції "Літній коктейль", згадуваного в нашому раніше . Тепер акційний депозит можна оформити тільки на термін 181 і 367 днів (тримісячний термін більше не доступний). Власникам зарплатних карт ВТБ Банку надається можливість оформити акційний вклад "Літній коктейль" на більш вигідних умовах: +0,5% річних до базової процентної ставки за акційним вкладом.
Банк Київська Русь знизив ставки за акційним депозитом "Сонячний 2014" на 1 п.п. в національній та іноземній валютах. Тепер розміщення грошових коштів на 1 місяць принесе вкладнику 18% річних у гривні, 7% – у доларах і 6% – у євро. Знаходження заощаджень на депозиті протягом 3 місяців більш вигідне, оскільки прибутковість на цьому періоді становить 20,5% річних у гривні, 9% – у доларах і 8% – у євро.
Участь у чинній програмі лояльності дозволяє отримати максимум прибутку за акційним депозитом – до 22% річних у гривні, 10% у доларах і 9% в євро. Виплата відсотків здійснюється щомісячно.

clip_image002

КБ Глобус зменшив прибутковість по депозиту "Класичний" із щомісячною виплатою відсотків. З 18 липня процентна ставка знижена на 3 п.п. у гривні – до 18% річних на терміні від 31 до 90 днів і на 2 п.п. – до 19% річних на терміні від 90 до 180 днів. При цьому прибутковість гривневого вкладу залишилась незмінною на більш тривалих термінах розміщення вкладу – від 6 місяців до 1 року та від 1 року до 2 років. У цих періодах процентна ставка становить 21% річних.
Ренесанс Капітал навпаки, підвищив прибутковість "Класичного" депозиту в іноземних валютах. Збільшення ставок у доларах і євро відноситься до 1-3-6-9-місячних періодах розміщення грошових коштів і становить відповідно 1,1 / 1,5 / 0,8 / 0,8 п.п. Поточний рівень процентних ставок становить 9,2% -9,5% в доларах, 8,5% -8,8% в євро при виборі вкладником щомісячної виплати відсотків і 7,8% -9,6% в доларах, 7,1 % -8,3% в євро при виплаті відсотків в кінці терміну.

clip_image003

Легбанк додав в депозитну лінійку новий короткостроковий депозит "Експрес" з терміном розміщення 35 днів і процентною ставкою 19% річних у гривні. Також внесено зміни до депозиту "Класичний". Цей внесок тепер можна оформити на короткий термін 100 днів під 20% річних у гривні або 7% у доларах США. Виплата відсотків – щомісяця для гривневого вкладу та в кінці терміну для вкладу в доларах США.
Діюча програма лояльності дозволяє збільшити базові ставки за зазначеними депозитами на 0,5% у гривні й 0,25% у доларах США при відкритті внеску на суму не менше 1 млн. гривень або 100 тис. доларів США або переоформленні діючого вкладу.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?