Новини світу кредитування та банківських послуг.

Нововведення від банків і благі справи

Пропонуємо вашій увазі свіжу підбірку банковсих новин про проведені благодійних акцій і впровадження ноу-хау.
Альфа-Банк запустив новий зручний сервіс в мобільному додатку Альфа-Мобайл "Переказ з картки на картку", який дозволяє клієнту в режимі онлайн перерахувати гроші між картками, емітованими Альфа-Банком, з зазначенням лише картки одержувача і суми переказу. Мобільний додаток "Альфа-Мобайл" доступний для установки на мобільний телефон або планшет на базі IOS і Android. Завантажити та встановити мобільний додаток Альфа-Мобайл можна на сайті банку .

clip_image001

Банк Національний кредит спільно зі страховою компанією "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" пропонує нову послугу з оформлення полісів страхування життя з корисним доповненням – сервісом повернення загублених речей (термін дії сервісу – 1 рік). Застрахована особа в пакеті з основною послугою отримує спеціальний брелок і наклейки, розміщення яких на цінних речах (ключі, документи, електронні пристрої тощо) значно підвищує ймовірність їх повернення власнику в разі втрати.
Особа, яка знайшла загублену річ разом з брелоком або наклейкою, може зателефонувати в цілодобовий центр підтримки і за винагороду від страхової компанії повідомити про знахідку. Завдяки унікальному ID-номером буде встановлено власника загубленої речі, яким страхова компанія і поверне на безкоштовній основі знахідку. Кількість повернень втрачених речей обмежена.

Для оформлення страхового поліса досить звернутись до найближчого відділення Банку Національний кредит разом з паспортом та ІПН та вибрати на свій розсуд пакет: "Персональний", "Автовласник" або "Сімейний". Вартість пакетів від 195 до 445 гривень.

clip_image002

Банк Надра спільно зі "Школою дитячого плавання" Дениса Силантьєва оголошує про відкриття другої безкоштовної школи плавання. В рамках даного соціального проекту заняття з плавання будуть надані дітям представників соціально незахищених верств населення і вимушених переселенців із зони АТО.

Для запису в "Школу дитячого плавання" Дениса Силантьєва працює "гаряча лінія": (096) 885-64-43.

Цей проект – вже не перший досвід співпраці Надра Банку з відомим спортсменом. Восени 2014 банк закупив сучасне медобладнання для двох обласних лікарень: Полтавської центральної районної лікарні та Дніпропетровського спеціалізованого клінічного центру матері та дитини на гроші, виручені з продажу лота – майстер-класу з плавання від Дениса Сіланьтева в ході благодійного онлайн-аукціону "Допоможемо дітям разом ! ".

Мегабанк в рамках соціальної програми провів благодійне свято для дітей-сиріт з вадами розумового розвитку зі спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату м. Балаклія Харківської області. Колектив банку зібрав кошти, іграшки та одяг для дітей 1-4 класів. На зібрані гроші банк придбав квитки на фільм в один з кінотеатрів мережі "Кіноцентр". Банк має намір і далі проводити подібні акції для тих, хто позбавлений батьківської опіки.

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) на своєму сайті опублікував інформацію про можливості допомогти Української Армії за допомогою банкоматів банку. Для внесення посильної матеріальної допомоги Збройним Силам України потрібно знайти в меню банкомата ПУМБ пункт "Платежі", потім – "Міноборони України благодійний внесок", після чого вибрати "на матеріально-технічне забезпечення".

Банк нагадує, що платіж може бути виконаний тільки з використанням карт, емітованих ПУМБ. Комісія за здійснення таких платежів ні з клієнтів, ні з одержувача не стягується.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?