Новини світу кредитування та банківських послуг.

Новорічні прикмети: як залучити гроші?

Новорічна ніч – час загадувати бажання і вірити в їх здійснення. Щоб надати наступаючому святу якоїсь таємничості і магії, розповімо вам про цікаві ритуали залучення грошей на Новий рік. Адже найголовніше – повірити в диво.

Вмиватись доларами

Якщо хочете, щоб фінансове благополуччя не відходила від Вас протягом року, потрібно вранці, 1 січня, як тільки прокинетеся, вмитися доларами або євро. Вважається, що даний ритуал приверне фінансовий достаток у Ваше життя.

Гроши в кишені

Щоб ні в чому собі не відмовляти в наступному році, сховайте в кишеню кілька великих купюр. Якщо на вашому одязі немає кишень, просто тримайте гроші в руці. Хоча б під час бою курантів.

clip_image001

Червоний лист

У передноворічну ніч напишіть зеленим фламастером або фарбою на червоному папері ту суму грошей, яку ви б хотіли мати в наступному році. Після цього під зазначеною сумою приклейте монетку і оточіть її намальованими або наклеєними монетками і купюрами. Потім поверніть лист в рулон і обв’яжіть золотий і червоною стрічками. Перед тим, як почнуть бити куранти, повісьте червоний сувій на ялинку, а вранці, 1 січня, зніміть його і сховайте туди, де його ніхто крім вас не зможе знайти.

Ванна з грошима

Почніть рік з грошової ванни. Вранці, 1 січня, налийте гарячу воду, додайте в неї склянку молока і кілька крапель олії бергамоту, потім – покладіть 7 монеток. Виділіть на те, щоб полежати у ванні, десь 10 хвилин, уявляючи, як до вас з усіх боків йдуть грошові потоки. Потім тричі пориньте у воду з головою, і знову візуалізують грошові надходження. Для посилення ефекту від ритуалу потрібно запалити зелену свічку, а вийшовши з води – не витіратся. Нехай «магічна» волога висохне самостійно.

Талісман року

Купуйте або зробіть самостійно талісман 2015 року – фігурку овечки або кози. Помістіть її в секторі багатства – на південному сході квартири. А щоб овечка або коза приваблювала багатство не тільки у ваше життя, а й у життя ваших домочадців, поставте її так, щоб вона дивилася в той бік приміщення, де найчастіше збирається сім’я.

Winter chinese new year card with cartoon sheep

Монетки під тарілками

Накриваючи новорічний стіл, покладіть під тарілки по кілька монеток золотистого кольору. Монети «золотого» кольору, нехай і не золоті, разом з багато накритим столом залучать у ваше життя багатство.

Новий гаманець

Перед Новим роком купіть собі новий гаманець, декоративну невелику овечку або кізочку і золоту стрічку. У новорічну ніч покладіть в новий гаманець велику купюру, прикладіть до нього іграшку і обмотайте іграшку з гаманцем золотою стрічкою. Після цього скажіть: «Купюра Нерозмінна до себе заманить гроші, за рік додасться, складеться, помножити, своїм шляхом проїде, мене багатим зробить.
Слово моє міцне! »Потім сховайте гаманець подалі від інших, а грошима, які в ньому лежать, не користуйтесь. Після кожної зарплати чи іншого грошового надходження вкладайте в гаманець купюру із середнім гідністю. Ваші фінансові справи йтимуть добре протягом усього року. А в кінці 2015-го потратьте «чарівні» гроші на що-небудь приємне.

Сім монет

Старовинна прикмета свідчить: постав на стіл не менше 7 страв, а під сидіння свого стільця – 7 монет. Тоді всі ваші грошові питання будуть вирішені.

clip_image003

Келих шампанського

Коли куранти вдарять перший раз, затисніть у лівій руці монетку, а коли бій закінчиться, киньте її в келих шампанського. Потім випийте з нього до дна, а монетку сховайте в гаманці, або зробіть з неї брелок. Головне – не витрачати його протягом року. Це – ваш грошовий талісман.

Нарізка хліба

Який же святковий стіл без нарізаного хліба? Але, тим не менше, вважається, що якщо починати новий буханець хліба після настання темряви – це до злиднів. Тому підготуйте тарілку з хлібом до новорічного столу завчасно – поки ще не стемніло.

Сюрприз гостю

Напередодні Нового року подумайте про грошовий достатку не тільки власному, але і ваших гостей. Покладіть під одну з тарілок монетку. Хто з неї з’їсть у Новому році, того чекає фінансовий успіх.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?