Новини світу кредитування та банківських послуг.

Новорічні депозити: високий дохід та відпочинок в Карпатах

Черговий огляд новорічних новинок присвячений депозитами, оформлення яких – ваш шанс виграти подорож для двох на гірськолижний курорт в Карпатах або планшет IPad Mini. Крім того, дотримуючись умов акцій, можна гарантовано отримати в подарунок новорічні прикраси для ялинки або злиток золота номіналом 1 грам.
Банк Юнисон до 15 січня 2015 проводить новорічну депозитну акцію для фізичних осіб – «Новорічні дзвіночки». За умовами акції, клієнт банку, який оформив депозит із щомісячною виплатою відсотків строком від 1 до 4 місяців під 23% -26% річних бере участь у розіграші одного з шести планшетів IPad M ini.
Крім того, за здійснення однієї з наступних дій, вкладник банку отримує в подарунок новорічні дзвіночки * для прикраси своєї ялинки:
– Відкриття акційного депозиту (1 дзвіночок в один календарний місяць протягом проведення акції);
– Поповнення акційного депозиту (1 дзвіночок в один календарний місяць протягом проведення акції);

– Оформлення кредиту від ПАТ «Банк« Юнисон »(1 дзвіночок в один календарний місяць протягом проведення акції);

– Дитячий малюнок, подарований клієнтом Банку (1 дзвіночок в один календарний місяць протягом проведення акції).

Ще більше дій, за які можна отримати новорічні прикраси шукайте на сайті банку.

* Вироби з недорогоцінного металу у вигляді дзвіночка

clip_image001

ВТБ Банк запрошує взяти участь в акції «Золото за депозит», що діє в період з 10 грудня 2014 по 31 січня 2015 року.
Для участі в безпрограшній акції слід оформити будь-який з депозитів: «Класичний», «Антистресовий», «Цільовий накопичувальний план», «Пенсійний» на суму 200 тис. гривень і більше (еквівалент іноземної валюти за офіційним курсом НБУ на дату оформлення депозиту).
Додатково слід залучити для розміщення депозиту на таку ж суму друга / друзів *. Виконавши дані умови акції, ви і ваш друг гарантовано отримаєте в подарунок по золотому злитку номіналом 1 грам через 3 місяці безперервного розміщення коштів на депозитному рахунку.

* Під одним мається на увазі клієнт, у якого не було депозитних вкладів у ВТБ Банку з 01.01.2012.

clip_image002

Ощадбанк напередодні новорічних і різдвяних свят проводить спеціальну депозитну програму "Щедрик". Внесок стане відмінним подарунком для вкладників, які віддають перевагу щомісячній виплаті відсотків і порівняно невеликим термінам розміщення. Акційний депозит оформлюється строком на 3 місяці під 20,15% річних у гривні, 8,15% – у доларах і 6,15% – у євро. Мінімальна сума вкладу становить 500 гривень, 100 доларів (євро).

clip_image003

У банку Контракт з 11 грудня 2014 року по 31 січня 2015 проходить депозитна акція «Зимовий Максимум». Вклад оформлюється на 3 або 6 місяців під 24% річних у гривні, 9% в доларах (євро) на терміні 3 місяці і 10% в доларах (євро) – на 6 місяців. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну. Поповнення і часткове зняття не допускається. Мінімальна сума депозиту складає 1000 гривень або 100 доларів (євро). Дострокове розірвання здійснюється з перерахуванням відсотків за ставкою 1% річних.

clip_image004

Банк Південний до 31 січня 2015 пропонує клієнтам-фізичним особам відкрити акційний депозит «З відсотком в Карпати!». Серед усіх вкладників, які оформили даний депозит в зазначені терміни, буде розіграно 3 путівки на гірськолижний курорт «Буковель» на 7 днів (6 ночей ). У вартість путівки включено проживання для двох в 5 * спа-готелі, трансфер і сніданки по типу «шведський» стіл. Переможці будуть визначені 3 лютого 2015.

clip_image005

Депозит «З відсотком в Карпати!» Відкривається на 3 або 6 місяців під 19,25% -20% річних у гривні, 7,75% -9,25% у доларах (євро). Виплата відсотків здійснюється на вибір вкладника – щомісячно або в кінці терміну. Мінімальна сума вкладу становить 1 000 гривень, 100 доларів (євро). При достроковому розірванні вкладу виплачується 10% від суми нарахованих відсотків.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?