Новини світу кредитування та банківських послуг.

Новорічні депозити в банках

У переддень Нового року українські фінустанови пропонують своїм клієнтам акційні депозити і додаткові відсотки до ставки.
Так, з 18 листопада почав діяти новий акційний депозит від ВіЕйБі Банку . Вклад під назвою “Новорічний Подарунок” має щомісячну виплату відсотків і привабливі відсоткові ставки – до 23% у гривні, 10,5% в доларах і 9% в євро. Розмір ставки залежить від первинної суми вкладу. Депозит можна оформити в будь-якому стаціонарному відділенні, а також – за допомогою інтернет-банкінгу в період з 18.11.2013 по 01.01.2014.

DM_430x308.jpg.aspx

“Новорічний” депозит з 19 листопада можна оформити і в Укрсоцбанку . За даним акційному вкладу в гривні банк пропонує 15% річних, за умови оформлення вкладу на суму від 1 тис. грн. до 50 тис. грн. строком на 3 місяці. Вклад передбачає щомісячну виплату відсотків, а також – можливість необмеженого поповнення. Крім цього, кожен клієнт гарантовано отримує надбавку від +0,25% до 3% річних до основної ставки за допомогою скретч-карти, яку він самостійно вибирає при відкритті депозиту.

Новорічна акція в ТАСкомбанк стартувала з 20 листопада. Тепер, розміщуючи вільні кошти в доларах або євро на депозит «Максимум капітал» строком на 3 або 13 місяців, клієнт може отримати вигідну процентну ставку: 7% річних на 3 місяці і 8% річних на 13 місяців. Акція триватиме до 31.01.2014 року.
Наприкінці минулого тижня акційний вклад «Зимові подарунки» з’явився в Стандарт Банку . Банк пропонує розміщення коштів строком на 2 місяці під 23% річних з щомісячною виплатою відсотків.

NG_elka_231x267.jpg.aspx

Водночас ЄВРОГАЗБАНК продовжив акцію «Додаткові відсотки до Всесвітнього Дня заощаджень» до кінця року. Умови акції не змінилися. Нові або існуючі клієнти АТ «ЄВРОГАЗБАНК» можуть стати учасниками Акції та отримати додатково до +3% за всіма депозитними вкладами для фізичних осіб у національній валюті, а також – до +2% за всіма депозитними вкладами для фізичних осіб в іноземній валюті. Додатковий відсоток визначається за допомогою самостійно обраною акційною скретч-карти у всіх відділеннях банку при оформленні депозиту.
Поряд з новорічними депозитами та акціями продовжують діяти і осінні пропозиції. До кінця місяця ви ще можете встигнути оформити вигідні вклади на «осінніх» умовах.
Так, 29 листопада – останній день дії двох акційних депозитів в Автокразбанку . На вкладі “Осіння палітра з АКБ” можна розмістити вільні кошти в гривнях, доларах і євро на 6 або 12 місяців. Ставки на 6 мес./12 міс. складають 19% / 20% річних у гривнях, 7,5% / 8,5% у доларах, і 6% / 7% у євро. На “Стандартний акційний” депозит кошти приймаються виключно в національній валюті на термін 4 місяці під 19% річних. Мінімальна сума вкладу становить 25 тис. грн.

У банку «Хрещатик» до кінця тижня можна оформити акційний депозит «До дня заощаджень» із щомісячною виплатою відсотків під 19% річних у гривні або 9% річних в євро. Термін дії вкладу становить 400 днів.

Також до 30 листопада нові і діючі клієнти банку «Київська Русь» можуть встигнути оформити депозит «Щедра осінь» із щомісячною виплатою відсотків. Розмістивши вклад на 3 місяці, ви отримаєте 17,5% річних у гривні та 7% річних в євро.
Разом з появою акційних пропозицій, ростуть і ставки за вже діючими вкладами.
Так, з 19ноября істотно зросли ставки за доларовими вкладами в Платинум Банку . Збільшення становить від +1,75 п.п. до + 3 п.п. (Залежно від терміну розміщення вкладу). Тепер, максимальні ставки при мінімальних сумах вкладу (від 100/200 USD до 20 000 USD) на терміні розміщення 12 місяців становлять: для вкладу “Вільні кошти” – 5,5%, “Бажане збільшення” – 7,5% і “Готівкові щомісяця “- 10,5% річних.
Енергобанк з 20 листопада збільшив ставки за строковими депозитами: у доларах і євро до +0,5 п.п. (При терміні розміщення від 3 місяців), в гривнях на +1 п.п. при терміні від 3 до 6 місяців, і на +0,5 п.п. – У разі розміщення вкладу на термін від 6 до 9 місяців.
Також минулого тижня було зафіксовано збільшення ставок по валютних депозитах у “Ідея банку”. Зміни торкнулися вкладів “Прибутковий плюс онлайн”, “Прибутковий плюс”, “Зручний”, “Зручний онлайн”, “Зручний плюс”, “Зручний плюс онлайн”. Мінімальне збільшення за ставками становить від +0,25 п.п.

Використано матеріали з порталу  – banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?