Новини світу кредитування та банківських послуг.

Новорічні депозити – далі буде

Надихаюче свято Новий Рік з кожним днем все ближче. У кожного з нас все ще є можливість подбати про примноження власного доходу, шляхом оформлення строкового депозиту під високі процентні ставки, що діють у більшості банків до 31 грудня 2013 року. Адже тільки раз на рік трапляються такі дива.
Ідея Банк на цьому тижні знову порадував новинкою – короткостроковим депозитом "Різдвяний". Вклад можна відкрити в гривнях і доларах терміном на 2 місяці. Банк пропонує високі ставки по вкладу – 24% річних у національній валюті та 11% – в іноземній. Виплата відсотків здійснюється щомісячно.

Банк інвестицій та заощаджень пропонує скористатись короткостроковими депозитом "Святковий". Ставки по вкладу складають 20% річних у гривні, 8,5% – у доларах і 7,5% – в євро. Термін розміщення вкладу – від 30 до 32 днів. При оформленні акційного вкладу на суму понад 500 000 гривень (або еквівалент в іноземній валюті) Банк дарує вкладнику флеш-накопичувач в подарунковій упаковці.
У банку "Глобус" на базі депозиту "Класичний" з 16 грудня стартувала акція "Новорічний подарунок", в рамках якої кожен вкладник при розміщенні грошових idea_rojdest_450x330.jpg.aspxкоштів у національній валюті на 45 днів отримає 21% річних за вкладом. Варто відзначити, що мінімальна сума, з якою можна відкрити вклад становить 20 000 гривень. Акція діє до 31 грудня 2013 року.
Дельта Банк з початком цього тижня ввів відразу два новіх короткострокових депозитних продукта для фізичних осіб – "Зростаючий +" і "Зростаючий + онлайн". Строк розміщення коштів на депозитах становить 14 днів. Передбачена автоматична пролонгація по закінченню терміну дії. По депозиту "Зростаючий +" можна отримати від 14,5% до 24,5% річних у гривні, від 5,5% до 11,2% річних у доларах США, від 4,5% до 9,3% річних у євро . Оформити вклад можна тільки у відділеннях банку.

delta_depo_akcia_450x168.jpg.aspx

По депозиту "Зростаючий + онлайн" передбачена більш висока процентна ставка – від 14,5% до 25% річних у гривні, від 5,5% до 11,5% у доларах і від 4,5% до 9,6% у євро . Цей внесок доступний до оформлення виключно в інтернет-банку "myDELTA". Брокбізнесбанк 16 грудня покращів умови акційного вкладу "Різдвяний", про який ми згадували раніше в статті "Нові депозити".
Тепер, акційний депозит у гривнях можна відкрити не тільки на 2 місяці під. 23% річних, але і на 4 місяці під більш високий відсоток – 24% річних. У доларах внесок доступний при розміщенні на 4 місяці (8%) і 1 рік ( 11,5%). Депозит в євро принесе прибутковість у 10,5% річних на 12-місячному терміні розміщення. Нагадаємо, оформити депозит можна до 31 січня 2013 року.
Фінростбанк пропонує взяти участь в акції "Солодкі відсотки від святого Миколая". Взяти участь в акції можна оформивши акційний депозит на 2 місяці з процентними ставками – 23% річних у гривні та 9% в доларах. Вклад "Солодкі відсотки від святого Миколая" діє до 31.12.13.

finrostbank_450x403.jpg.aspx

Реал Банк в день св. Миколи випустив акційний депозит "Новорічний" з більш тривалим періодом розміщення коштів у національній валюті – на 6 і 12 місяців. Процентна ставка при цьому є фіксованою і рівною для всіх термінів розміщення – 19,5% річних.

real_depo_akcia_450x267.jpg.aspx

Комерційний банк «Український фінансовий світ» (м. Донецьк) до 31 грудня пропонує відкрити 3-х місячний депозит в гривнях «Різдвяна казка». Банк пропонує 21,5% річних за вкладом для всіх клієнтів, а пенсіонерам, які отримують пенсії через рахунки , відкриті в ПАТ «КБ« УФС », додатково нараховується бонус +0,3% річних.
Строковий депозит «Різдвяний» до кінця року діє ще в одному донецькому банку – ПРОФІН. Суть цієї передсвяткової пропозиції – можливість покласти вільні кошти в гривнях на термін 35, 65 або 95 днів під 15%, 17% або 21% відповідно і мати щомісячний дохід у вигляді нарахованих відсотків.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?