Новини світу кредитування та банківських послуг.

Новорічні акції для платіжних карт

За кілька тижнів до початку Нового року українські банки пропонують своїм клієнтам святкові акції для власників пластикових карт. Це і фінансові винагороди та подарунки – електронна техніка, сувенірна продукція з логотипами банків і турпутівки. Цікаві акційні пропозиції ми вивчили.
УкрСиббанк пропонує своїм клієнтам акцію 13-а зарплата. Кожен, хто з 1 грудня до 28 лютого розрахується зарплатною карткою «All Inclusive» на суму від 1000 грн. на місяць, отримає шанс отримати одну з 100 грошових винагород, яка відповідає середній зарплаті, яку клієнт отримував в останні півроку (але не більше 10 000 грн.). Переможцям подзвонять з банку і запросять на вручення премії.
ОТР банк пропонує своїм клієнтам розіграш поїздки до Ісландії. Для цього необхідно в період з 05.12.2013 до 08.12.2014 розрахуватися карткою World MasterCard Gold Cup і зібрати бали – 1 бал за кожні витрачені 10 грн. В результаті, бонусні бали можна обміняти на подарунки: чай – 100 балів, френч-прес – 250 балів і плед – 500 балів. Кожен з учасників автоматично бере участь у фінальному розіграші Туристичного Сертифікату на поїздку на двох до Ісландії на суму 35 тисяч грн.

otp_card_400x258.jpg.aspx

У Дельта Банку проводять акцію для учасників системи дистанційного обслуговування myDELTA. За правилами, кожен клієнт, який має договір про рахунок в банку або ж користується картами «Ощадний картка № 1» або «Ощадний картка № 1 Debit», може зібрати бонусні бали і виграти планшет Apple iPad 4 retina, три сертифікати номіналом 10 000 грн . Кожен на придбання туристичної поїздки «Вихідного дня», може отримати сертифікат номіналом 20 000 грн. на придбання туристичної подорожі. Акція діє з 01 листопада по 31 грудня 2013 року.
VAB Банк до Новорічних та Різдвяних свят дарує пенсіонерам та одержувачам соціальної допомоги 16% річних на залишок коштів на картковому рахунку «Соціальна». А з 1 грудня 2013 року по 14 лютого 2014 банк проводить акцію «З VAB на БАЛ!». За її правилами, кожен, хто переведе 500 і більше гривень з картки на картку або змінить ПІН-код, отримає бали, які можна обміняти на подарунки – чашки, годинники, флешки, пледи і електроприлади.

У Райффайзен Банку Аваль з 1 жовтня по 31 грудня 2013 року діє акція «Вигравай Honda разом з FISHKA». Для участі в розіграші клієнту необхідно відкрити платіжну карту FISHKA, розрахуватися нею в vab_card_500x227.jpg.aspxроздрібній мережі і зібрати бали. В обмін на 2500 балів – шанс виграти автомобіль, планшет SamsungGalaxyTab 3 або 20 л бензину.

Банк «Русский Стандарт» до 10 лютого проводять акцію «Мішок подарунків». Її учасникам необхідно відкрити «Кредитну карту комфорту» і придбати в магазині «Фокстрот» товар на 100 грн. і більше. Переможці, яких виберуть організатори, отримають призи – телефони, електронні книги і планшети.

Банк Credit Agricole в переддень Нового року проводить акцію «Гроші повертаються». Кожен, хто оформить кредитну карту Visa Classic або Visa Gold в період з 01.10.2013 по 31.12.2013 і скористається кредитним лімітом при розрахунках у торгово-сервісній мережі або мережі Інтернет на будь-яку суму, може отримати разову виплату в сумі обов’язкового мінімального щомісячного платежу по картковому рахунку.
Щоб ознайомитися з деталями святкових пропозицій банків, необхідно звернутися до відділення. Там також можна проконсультуватися про святкові акціях і вигідних депозитах грудня.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?