Новини світу кредитування та банківських послуг.

Нові внески і підвищення ставок: огляд тижня

Перший повноцінний трудовий тиждень травня видався не особливо активним для банків в плані впровадження нових депозитів і зміни ставок за вкладами. Тим не менш, в щотижневому огляді Ви можете ознайомитись з актуальними депозитами, що стартували на цьому тижні, і дізнатись, в яких банках відбулось підвищення ставок.

НОВИНКИ ТИЖНЯ

У депозитної лінійки Кредобанку з’явився новий депозит у гривнях “Робочий тиждень” , доступний для оформлення тільки через систему дистанційного управління рахунками “КредоДайрект”. Особливістю депозиту є його короткий термін – кількість робочих днів календарного тижня. Відкрити депозит можна виключно в перший робочий день календарного тижня, а отримати зароблені відсотки – в останній день робочого тижня. Процентна ставка по вкладу складає 17% річних.
У Банку Російський Стандарт доступний новий депозит в національній валюті “Відсотки відразу” з авансовою виплатою відсотків в день внесення вкладу. Депозит можна оформити на 3, 6 або 12 місяців під 21%, 20,65% і 20% відповідно. У разі дострокового розірвання депозитного договору відсотки будуть перераховані за ставкою 0,5% річних.

clip_image001

У Банку Петрокоммерц-Україна з 12 травня діє новий короткостроковий депозит “Влуч у Десятку”. Особливість вкладу полягає в тому, що процентна ставка зростає на 1 пункт. у гривні і 0,5 пункти в доларах з кожним 10-денним періодом розміщення. Виплата нарахованих відсотків – в кінці кожного 10-денного терміну. Початкова ставка на перший термін складає 16% у гривні та 6,5% в доларах. На останній з можливих пролонгацій (з 91 по 100 дн.) ставка доходить до 25% річних у гривні та 11% у доларах США.
Авант-Банк з 13 травня пропонує для клієнтів, які бажають мати вільний доступ до власних заощаджень, новий безстроковий депозит “Вільні заощадження”. Умови вкладу передбачають можливість внесення поповнень, часткового зняття та дострокового розірвання без втрати відсотків. Виплата відсотків за вкладом – щомісячно на платіжну карту. Процентні ставки становлять 14,5% річних у гривні, 4,5% в доларах і 3% в євро.
Вклад до запитання з можливістю поповнення та часткового зняття до суми незнижуваного залишку з’явився на цьому тижні і в банку Фінансова Ініціатива . Депозит під назвою “Доступний New” дає можливість Вкладнику отримати 18% річних у гривнях, 8% у доларах, 7% в євро і 6,5% в російських рублях у вигляді щомісячної виплати відсотків на депозитний рахунок шляхом капіталізації.

РУХ депозитних ставок

ТАСкомбанк продовжив дію акційних вкладів “Максимум капітал” і “Стабільний дохід” до 16 червня, підвищивши на 0,5-2 п. процентні ставки в національній та іноземній валютах. Поточний рівень прибутковості становить 19% -19,5% річних у гривні, 6% -9% у доларах, 5% -8,5% у євро – по депозиту “Максимум капітал” і 15% -19% у гривнях, 6% -8,75% у доларах 5% -8,25% у євро – по депозиту «Стабільний дохід”.

Банк Фінансова Ініціатива підвищив на 2 п. ставки в гривнях за депозитом “Капітальний” . Поточний рівень прибутковості на термінах 100, 120 і 180 днів зріс до 25% / 25,5% / 26% річних у гривні відповідно.
Укрсоцбанк UniCredit Bank збільшив на 1 і 0,5 п. ставки в гривнях за депозитом “Авансовий” на термінах 3 і 6 міс. Залежно від початкової суми вкладу вкладник заробить від 18,25% до 18,75% річних на 3-х місячний термін депозиту і від 18,75% до 19,25% – на 6-ти місячному терміні.
Пенсійний внесок “Найкращий для найдорожчих” також додав 1 і 0,5 п. відповідно термінах розміщення в 3 і 6 місяців. Максимальний розмір процентної ставки за вкладом становить 19% річних у гривні на терміні 6 місяців. До 20% річних у гривні, 8,5% в доларах і 5,5% у євро збільшені ставки за депозитом “Класичний” на термінах розміщення від 1 до 6 місяців, а за вкладом “Капітал” прибутковість зросла до 19,5% річних у гривні, 9% в доларах, 6% в євро на термінах 3, 6 і 12 місяців.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?