Новини світу кредитування та банківських послуг.

Нові сервіси від банків: квитки, перекази, платежі

Пропонуємо нашим читачам ознайомитися з добіркою корисних банківських новин і дізнатися, в якому банку можна придбати квитки на потяги і літаки, і де можна отримати знижку в розмірі 23% на відкриття всіх видів платіжних карт.
Банк Михайлівський повідомляє про надання всім бажаючим нової послуги – продажу квитків на потяги, автобуси й літаки в будь-якому напрямку по Україні та за кордон. Купити квиток через відділення банку може будь-який житель України, незалежно від того, чи є він клієнтом банку чи ні.
Процедура покупки займає всього 5 хвилин і не вимагає попередньої реєстрації. Після бронювання та оплати квитка готівкою або кредитною карткою в касі клієнт отримує в руки електронний квиток. Передбачена можливість покупки і оплати студентських залізничних квитків. Послуга з купівлі квитків діє у всіх відділеннях Банку Михайлівський по Україні.

clip_image001

Банк Траст 10 квітня повідомив своїм клієнтам про нову можливість погашення кредитів і поповнення карткових рахунків – сервісі електронних платежів «Мобільні гроші» Київстар. Щоб поповнити карту або погасити кредит достатньо перейти у відповідну рубрику порталу «Мобільні гроші» і виконати кілька нескладних дій.
Сума разового поповнення карткового рахунку та погашення кредиту не повинна перевищувати 4999 грн. (включаючи комісію). Користування сервісом поповнення картки стає доступним після здійснення вами витрат на телекомунікаційні послуги в розмірі 40 грн. Послуга підключається протягом 2 діб після того, як сума витрат досягне 40 грн.

Банк Контракт поінформував про впровадження нового сервісу – миттєвого переказу грошей з картки на картку в режимі онлайн за допомогою своєї платіжної карти безпосередньо на сайті банку. Послуга переказу доступна між картами платіжних систем Visa і MasterСard, емітованими будь-яким банком України.
Для виконання переказу грошових коштів з картки на картку достатньо знати номер карти Одержувача. Розмір комісії становить 1% + 5 гривень. Комісія за переказ стягується з відправника переказу. Мінімальна сума становить 5 гривень, максимальна – 14 840 грн. за один переказ.

clip_image003

Інвестбанк на честь свого 23-річчя дарує клієнтам щедрі подарунки. Так, для всіх власників платіжних карт ПАТ «КБ« Інвестбанк »передбачений додатковий бонус при розрахунках: по 23 гривні за кожні витрачені 2300 гривень, за умови скоєнні не менше 23 покупок в період акції.
Крім того, особам, які оформили кредит на платіжну картку, процентна ставка за користування кредитом зменшується на 2,3% в перші два місяці з дня оформлення. На символічні 23% зменшено вартість відкриття всіх видів карт, крім Cirrus Maestro і MasterCard Virtual.

Святкові умови діють і для юридичних осіб. Приміром, директору організації, який в період акції укладе договір з виплати зарплати за платіжними картками з кількістю співробітників не менше 4 осіб, дістанеться платіжна карта з чіпом всього за 1 гривню. Акція триватиме до 23 квітня 2015 року.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?