Новини світу кредитування та банківських послуг.

Нові подарунки за розрахунки карткою

Літній сезон в Україні розпочався цікавими банківськими акціями. Крім лояльних депозитних пропозицій фінустанови запустили цікаві карткові акції, що дозволяють учасникам отримати модний гаджет, пристойну суму грошей або ж заощадити на комісіях.
У ПриватБанку з 15 червня по 15 вересня поточного року буде діяти карткова акція для філансерів і веб-майстрів. Для участі в акції необхідно в період її дії отримати виплати за фріланс на карту MasterCard ПриватБанку від 100 дол. В еквіваленті на місяць і зробити 5 і більше витрат на суму від 50 грн. кожна в магазинах або інтернеті з цієї карти в місяць. Щомісяця банк буде визначати по 3 переможці, яким вручається iPhone 6 або 6 plus на вибір. По підсумками акції визначається переможець MacBook 12 "2015 року.
Також, перші 1000 фрілансерів та веб-майстрів, які в період акції отримають виплату від 2000 дол. В еквіваленті на місяць на картку MasterCard отримують можливість підключити послуги MasterCard Concierge строком на 1 рік без плати за користування
Варто уточнити, що участь в акції беруть фрілансери, які отримали оплату через SWIFT-платежі, Сейф від Freelancehunt, «Skrill» або вивід коштів з інших інтернет-сервісів. Переможцем один клієнт може стати тільки один раз протягом усього періоду дії акції.

clip_image001

Райффайзен Банк Аваль недавно повідомив про початок постійно діючої акції «Знімай кошти в банкоматі без комісії із кредитною карткою « Прозора »для клієнтів – фізичних осіб. Дана акція діє з 10 червня поточного року на всій території України.
Згідно з її умовами, усі клієнти, які оформили в банку в період дії акції кредитую карту «Прозора» MasterCard PayPass, отримують можливість знімати з карти кредитні кошти без комісії в банкоматах мережі Райффайзен Банку Аваль, протягом акційного періоду за акційним тарифом «0» грн.
Акційний тариф діє протягом перших двох місяців користування кредитною карткою, і тільки для нових клієнтів, з якими укладено договір користування по продукту «Кредитна картка« Прозора ».

clip_image002

Ощадбанк Росії запустив акцію «Літо подарунків» для власників Пакету послуг «Соціальний». До 31 серпня 2015 включно усі клієнти – власники даного пакету отримують можливість виграти безліч грошових призів на загальну суму понад 100 тис. грн. Для участі в акції потрібно хоча б раз розплатитися своєю карткою в торгово-сервісній мережі на суму не менше 100 грн., Тим самим автоматично ставши учасником розіграшу призів.

clip_image003

Розраховуючись за покупки та послуги за допомогою платіжної картки Ощадбанку Росії можна виграти 100, 300, 500 або 5000 грн., А головний приз становить 20 000 грн. Розіграші будуть проведені в кілька етапів за результатами кожного місяця акції.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?