Новини світу кредитування та банківських послуг.

Нові ліміти на зняття валюти.

Нацбанк полегшив життя валютним вкладникам – з 15 вересня вони можуть зняти зі своїх валютних рахунків (депозитних або поточних) не більше 250 тис. гривень в еквіваленті. Це майже 9000 доларів – більш ніж в два рази більше, ніж було при старому обмеження в 100 тисяч.

Правило «ста тисяч» ввели лише в червні цього року. До цього валюту зі свого рахунку зняти було майже неможливо через ліміти в 50, а ще раніше – в 20 тис. гривень.

Але чи тільки Нацбанк обмежує можливості валютних вкладників? Журналісти вирішили дізнатись в колл-центрах банків (10-ка найбільших за коштами фізичних осіб у валюті), скільки насправді валютних грошей може перевести в готівку їх клієнт на добу. Заодно вони протестували співробітників «контактів» на швидкість реакції – питання банкам задавали рівно в той же день, коли НБУ пом’якшив обмеження – 15 вересня.


ПриватБанк

79,472 млрд. грн. на валютних рахунках фізосіб

«Ліміт зараз – до 250 тис. гривень у валютному еквіваленті. Щоб зняти гроші в касі потрібен паспорт і карта, якщо це картковий рахунок »

Ощадбанк

22,494 млрд. грн.

«Все залежить від умов договору. На кожній карті є свій ліміт на зняття готівки. Безлімітних карт немає. Ліміти можна прибрати, але в індивідуальному порядку »

Укрексімбанк

16,691 млрд. грн.

«Все в рамках постанови Нацбанку – зараз це 250 тис. гривень. Прийняли її буквально сьогодні. Якихось інших обмежень, крім цього в банку бути не може »

Сбербанк

8,735 млрд грн

«Є обмеження Нацбанку – 100 тис. Гривень. Раніше було 50 тис. Інших обмежень немає. Хіба що потрібно попередньо замовити гроші у відділенні банку, якщо вам потрібно зняти велику суму. Зазвичай це робиться за два дні »

ПУМБ

8,003 млрд. грн.

«Стандартний ліміт за валютними рахунками і картками – 2 тисячі доларів. Якщо вам потрібно більше – банк може збільшити ліміт до конкретної суми. Обмеження Нацбанку? Ми можемо збільшити ліміт до суми, яка вам потрібна »

UniCredit

7,645 млрд. грн.

«Є нова постанова Нацбанку – ліміт на зняття збільшили зі 100 до 250 тис. гривень. Обмежень в самому банку немає, але є комісія: 1% від суми в еквіваленті до 150 тис. Грн. Все що більше – комісія 0,5%. Суми до 3 000 гривень не тарифікуються »

Альфа Банк

7,412 млрд. грн.

«З 15 вересня набула чинності постанова НБУ , згідно з якою ліміти на видачу валюти збільшені з 100 до 250 тис. гривень. У самому банку є обмеження – 55 тис. гривень. Ліміт на один день можна збільшити до потрібної суми через інтернет-банкінг або гарячу лінію. Заявка обробляється буквально кілька хвилин»

Райффайзен Банк Аваль

7,002 млрд. грн.

Згідно з постановою НБУ – це 100 тис. гривень. Зараз це близько 3 900 доларів. У банку обмежень немає. Але все залежить від наявності валюти в відділеннях. Якщо у них не буде потрібної суми – доведеться домовлятися в окремому порядку. 

Укргазбанк

6,210 млрд. грн.

«Ліміти на зняття залежать від виду карти і умов обслуговування. Зараз це від 50 до 120 тис. гривень »

УкрСиббанк

6,096 млрд. грн.

«Власнику карти потрібно уточнити які у нього конкретно встановлені ліміти. Зняття готівки в банкоматі – це 5 тисяч гривень. Через касу – залежить від того, чи є карта або це просто рахунок. Взагалі такі ліміти починаються від 50 тис. гривень »

Джерело: Мінфін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?