Новини світу кредитування та банківських послуг.

Нові депозити: заробляємо і отримуємо подарунки

Пропонуємо нашим читачам огляд депозитів, серед яких звертаємо увагу на привабливий вклад з подарунками для жінок. Також, в статті ви знайдете інформацію про акційні депозити, термін дії яких продовжено, а умови розміщення покращені.

Знайомимося з новинками

Авант-Банк з 1 березня по 31 травня 2015 пропонує клієнтам новий акційний депозит «Про100% зелений депозит», з щомісячною виплатою відсотків і привабливими відсотковими ставками.
Умови банківського продукту передбачають можливість поповнення протягом 184 днів з моменту відкриття депозиту, а також – зняття депозиту без втрати нарахованих відсотків в чітко зазначені інтервали: на 92, 184 і 276 календарних днів з дати оформлення депозиту.
Строк вкладу – 368 днів. Процентні ставки залежно від величини вкладу складають: 25% річних у гривні, 12% у доларах і 11% у євро – при сумі депозиту від 1000 гривень, 50 доларів (євро); 25,25% річних у гривні, 12,15% в доларах і 11,15% у євро – при сумі депозиту від 500 000 гривень, або 100 000 доларів (євро).

clip_image001

В рамках нового весняного депозиту Авант-Банк підготував спеціальний подарунок для жінок – 20 сертифікатів на суму 1000 гривень від туристичного агентства «Всесвіт». Подарунковий сертифікат гарантовано отримають перші 20 клієнток, які оформили депозит «Про100% зелений депозит" на суму понад 100 000 гривень (або еквівалент в іноземній валюті).

Банк Кредит Дніпро пропонує скористатися депозитною програмою «7 днів» з щотижневої виплатою відсотків. За умовами даного вкладу банк нараховує 17% річних у гривні за перші 7 днів розміщення. Далі вкладнику пропонується пролонгація вкладу ще на 7 днів із збільшенням ставки на 0,2%. З урахуванням можливих пролонгацій до 25 разів (до 175 дн.) Максимальна ставка доходить до 22% річних.
Крім того, у разі переоформлення депозитного договору на новий термін банк збільшує базову ставку на 1% річних. Мінімальна сума вкладу становить 1 000 гривень. Депозит дозволяється поповнювати протягом всього терміну, крім останніх 5 періодів на суму не менше 1000 гривень.

clip_image002

Укрінбанк з 2 березня ввів у дію акційну програму для фізичних осіб «Поділися з іншим». Участь у програмі може взяти вкладник Банку, що бажає переоформити частину вкладу на іншу фізичну особу. Для участі в програмі менеджеру банку слід надати заяву про дострокове розірвання діючого депозиту з наступним переоформленням частини на іншу фізичну особу.
Переваги програми:
– Комісія за дострокове розірвання вкладу для розподілу між клієнтами з учасника програми не стягується;
– Дострокове розірвання діючого депозиту здійснюється без втрати раніше нарахованих відсотків.

Нові вклади оформлюються на термін не менше терміну дії розірваного вкладу (терміну, що залишився до кінця його дії в момент розірвання). Депозити нових фізичних осіб оформляються на будь-який діючий у банку вид вкладу.
Взяти участь у програмі «Поділися з іншим» можна до 4 травня 2015 року.

Продовжено можливість

Банк Фінансова Ініціатива продовжив до 31 березня дію акційного вкладу "Ініціативне 10-річчя". Нагадаємо, що депозит відкривається строком на 10 тижнів або 10 місяців. Максимальна прибутковість по внеску доходить до 25% річних у гривні, 11,5% у доларах, 10,5% в євро. Кожному вкладнику банк як і раніше вручає 10 подарункових сертифікатів.
КБ Хрещатик продовжив до кінця поточного місяця дію депозиту "Надійний", огляд якого опублікований в лютневій статті . Нагадаємо, депозит відкривається строком на 2 місяці під 23% річних у гривні, 10% у доларах і 8% в євро. Крім того, вклад можна оформити і на більш короткий термін – 1 місяць, але тільки в національній валюті. Прибутковість по вкладу на такому терміні буде нижче на 0,5%.

clip_image003

Депозит «Надійний» можна оформити не тільки у відділеннях банку Хрещатик, а й через систему інтернет-банкінгу (депозит «Надійний онлайн»). Дане нововведення стало доступним з 3 березня і також діє до 31 березня 2015 року.
Кредобанк до кінця березня продовжив дію короткострокового акційного депозиту "Правильний вибір", умови розміщення якого публікувалися раніше .
Крім продовження терміну, Кредобанк збільшив на 1 п.п. процентну ставку за вкладом. Тепер базова ставка по вкладу в 1-й місяць становить 16% річних у гривні. З урахуванням щомісяця зростаючої відсоткової ставки і п’яти можливих пролонгацій максимальна прибутковість очікує вкладника на 6 місяці з моменту розміщення вкладу – 21% річних.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?