Новини світу кредитування та банківських послуг.

Нові депозити вигідні пропозиції

Ставки по нових депозитах, які пропонують банки, досягають 23%. У той же час по вже існуючих вкладам простежуються як спадні, так і висхідні тенденції.
Так, Брокбізнесбанк з 7 листопада впровадив акційний продукт «Різдвяний». Вклад має короткий термін розміщення коштів – 2 місяці, а також, щомісячну виплату відсотків. Ставки становлять 23% у гривні і 6% у доларах. Оформити даний внесок можна до 30.12.2013 року.

А ось Авант-Банк з 5 листопада пропонує нерезидентам нашої держави розмістити грошові кошти на депозити “Щедра Країна” (без поповнення) і “Щедра Країна +” (з поповненням). Можливі терміни розміщення – 6, 12 і 24 місяці. Виплата відсотків може здійсняться щомісячно, в кінці терміну і з капіталізацією відсотків. Максимальні ставки становлять до 21% річних у гривні на термін 12 місяців, і до 9% – в доларах і 7,5% – у євро.
Разом з тим Авант-Банк також продовжив дії акційних депозитів “Бажаний”, “Кватро” і “Щедрий” до 1.12.2013 року.
Укрексімбанк впровадив новий депозит «Лояльний» із щомісячною виплатою відсотків. Вклад розміщується на 18 місяців і ділиться на періоди: 3,6 або 9 місяців. По закінченню кожного періоду клієнт за бажанням може повернути кошти і отримати дохід без перерахунку відсотків за зниженою ставкою. Максимальна ставка за депозитом складає 17% у гривні і 5,9% у доларах і євро при терміні розміщення на 9 місяців.
Також 7 листопада новий депозит «Бонус Плюс» з’явився у БМ Банку . Вклад можна відкрити в гривнях під 19,5% річних і в доларах – під 8% на термін 6 місяців. При оформленні акційного депозиту Банк гарантує бонус від 0,1% до 1% до діючої ставки. Виплата відсотків здійснюється щомісячно. Відкрити вклад можна до 31.12.2013. року.

bmbank_depo_350x346.jpg.aspx

Що стосується зміни процентних ставок по вже існуючих депозитами, то вони минулого тижня спостерігалися у Міського Комерційного Банку , Актив-Банку і Креді Агріколь Банку .
Так, з 6 листопада помінялися ставки за деякими вкладами у Міського Комерційного Банку. Зокрема, за вкладом “Ваш Святковий” істотно збільшилися ставки на тримісячному терміні: від +3,3 п.п. до +3,6 п.п у гривні та від +1,7 п.п. до +2 п.п. у доларах (залежно від початкової суми вкладу). Тепер при розміщенні грошових коштів на даний депозит на 3 місяці можна отримати 21,5% річних у гривні та 7,8% – в доларах (при сумі вкладу від 10 тис. грн. / 1 тис. дол.)
По вкладу “Ваш Мультивалютний” також відбулося зростання ставок на 3-місячному терміні. Зміни торкнулися депозитів у євро. Тепер ставка при мінімальній сумі вкладу від 100 євро складе 9% річних на зазначений вище термін.

Позитивні зміни за ставками спостерігалися також у Актив-Банку. Фінустанова збільшило ставки за всіма вкладами, незалежно від валюти і терміну розміщення, на 0,5 п.п. Максимальні ставки за вкладами в іноземній валюті на термін розміщення 12 міс. тепер становлять від 9% до 9,5%.
У той же час у Креді Агріколь Банку зменшилися ставки для депозитів у національній валюті. Так, наприклад, за вкладами “Накопичувальний”, “Дитячий” і “Строковий” процентна ставка зменшилася на 0,5 п.п.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?