Новини світу кредитування та банківських послуг.

Нові депозити від крупних банків

Минулого тижня нові депозитні пропозиції з’явилися у Аккордбанка і Стандарт Банку. Зміни ставок по вже існуючих депозитами коливаються в межах -1 п.п. до +1,8 п.п.
Депозитна програма, розроблена Стандарт Банком , називається «Заможна». Вклад можна відкрити в національній валюті з щомісячною виплатою відсотків шляхом капіталізації. Мінімальна сума вкладу становить 10 тис. грн. Можна розмістити кошти на 6 місяців під 19% річних або на 12 місяців під 19,5% річних.
14 листопада новинка з’явилася і в Акордбанк . Акційний депозит «2014» має на увазі розміщення коштів на 4 місяці. Процентна ставка змінюється кожен місяць: у 1-й і 3-й місяць вона становить 20%, в 2-й і 4-й – 14%. Виплата відсотків здійснюється щомісячно.

depozit_18_11_88x88.jpg.aspx

ТАСкомбанк 11 листопада запустив акцію, скористатися якою можна в період з 11 листопада по 11 грудня, розмістивши кошти у валюті на строк від 13 до 18 місяців. При оформленні вкладів “Максимум капітал” і “Стабільний дохід” на зазначений термін банк пропонує привабливі відсоткові ставки: від 8% до 8,5% за депозитом “Максимум капітал” та від 7,75% до 8,25% – за депозитом ” Стабільний дохід “. Розмір ставки залежить від первинної суми вкладу.
Підвищення процентних ставок спостерігалося у ЄВРОПЕЙСЬКОГО ГАЗОВОГО БАНКУ . Так, річна процентна ставка за акційним 3-х місячному депозиту у гривні «Грудень подарунків» зросла з 19% до 20%.
Зростання ставок також зафіксований за депозитами “Класичний” (з щомісячною виплатою відсотків) і “Капітальний” (щомісячна капіталізація і виплата відсотків в кінці строку). Збільшення становить 1 п.п. для вкладів у гривні і 0,5 п.п. – в доларах і євро на всіх термінах розміщення. Максимальні ставки за депозитами “Класичний” / “Капітальний” тепер складають: 19% / 18% річних у гривні, 9% / 8% – у доларах і 7,5% / 6,5% – в євро на терміні розміщення від 12 до 18 місяців.
Банк Форум з 12 листопада підвищив ставки за депозитом «Форум-Макс» у разі відкриття його в національній валюті. Зростання ставок становить +1,8 п.п. на терміні 3 місяці і +1,2 п.п. на терміні 6 місяців. Ставки по внесках в іншій валюті і з іншими термінами залишаються незмінними.
У цей же день збільшилися процентні ставки у АктаБанка . За вкладами “Акта / Класика”, “Акта / Класика +” і “Акта Онлайн” в доларах збільшення становить +2 п.п. при терміні розміщення 3 місяці. Тепер максимальна ставка при відкритті депозиту на зазначений термін дорівнює 8% річних.
Зниження процентних ставок 14 листопада спостерігалося у ВТБ Банку . Ставки за вкладом «Зручний» у гривні зменшилися на 1 п.п. Тепер, оформити депозит на 12 місяців можна під 12,75% річних. За вкладами “Цільовий накопичувальний план”, “Пенсійний” і “Класичний” ставки також знизилися – в гривні на 1 п.п. і в доларах на 0,5 п.п. По депозиту “Дитячий” падіння ставок становить -0,87 п.п. у гривні та -0,47 п.п. у доларах.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?