Новини світу кредитування та банківських послуг.

Нові депозити та зростання ставок

Пропонуємо огляд нових депозитів, серед яких спеціальна пропозиція для вкладників двох нині ліквідованих банків. Також у статті ви дізнаєтеся, в яких банках істотно збільшені ставки за вкладами у національній валюті.

Знайомство з депозитними новинками

Укрінбанк ввів з 11 березня новий акційний депозит "Знайомство з банком VIP" із щомісячною виплатою відсотків. Даний вклад призначений виключно для клієнтів, які отримують через банк гарантовану суму відшкодування ФГВФО, зокрема – для клієнтів "БГ Банку" і "Банку Камбіо". Депозит оформляється у національній валюті терміном на 3-4 місяці під 25% річних.
Умови вкладу не передбачають можливостей поповнення та дострокового / часткового зняття вкладу без втрати нарахованих відсотків. Кожному вкладнику в подарунок видається платіжна картка для отримання нарахованих відсотків. Оформити вклад «Знайомство з банком VIP» можна до 18 квітня.

clip_image001

У Полікомбанку до 28 березня можна відкрити депозитний вклад "Весняний" з виплатою відсотків в кінці терміну. Мінімальна сума депозиту становить 1000 гривень, 100 доларів або євро. Депозит "Весняний" оформляється строком на 4 місяці під 21% річних у гривні, 8% в доларах і 7% в євро. Поповнення депозиту можливе протягом перших 3-х місяців, сума поповнення при цьому не обмежена.
Мотор-Банк пропонує оформити діючим та новим клієнтам акційний тримісячний депозит "Веснянка" з виплатою відсотків в кінці терміну. Базова процентна ставка за вкладом становить 17% річних у гривні. Застосовується програма лояльності, що дозволяє отримати додатково від 0,5% до 1,5% річних до базової ставки. Мінімальна сума вкладу становить 1 000 гривень.
При достроковому розірванні депозиту за кожний повний місяць знаходження коштів на депозитному рахунку відсотки виплачуються з розрахунку фіксованої ставки за вкладом, а за неповний місяць – перераховуються за ставкою 2% річних.

clip_image002

Підвищення ставок у національній валюті

Промінвестбанк підвищив ставки в гривні за депозитами «Традиційний» і «Зростаючий». Так, за вкладом «Традиційний» з виплатою відсотків в кінці терміну ставки збільшені від 0,6 до 6 п.п. на термінах розміщення 2, 3, 4 і 7 місяців. Максимальна ставка в розмірі 25,5% річних відповідає 4-х місячного терміну вкладу.
За депозит «Традиційний» із щомісячною виплатою відсотків прибутковість збільшена до 23,5% річних (+1,5 п.п.) при терміні депозиту 3 місяці і до 24,5% річних (+5,5 п.п.) при строку депозиту 4 місяці.
За вкладом «Зростаючий» з ставкою, що щомісяця збільшується, прибутковість виросла на 1-3 п.п. і нині стартує з 20% річних в 1-й місяць і доходить до 27% річних у 6-му місяці.
Банк Михайлівський з 13 березня встановив нову відсоткову ставку по популярному депозитному продукту «супердохідний тиждень»26% річних у гривні. Ставки в доларах / євро залишилися без змін і становлять 12,5% річних. Депозит «супердохідним тиждень» оформляється на короткий термін – всього 42 дні, а виплата відсотків проводиться кожні 14 днів. Мінімальна сума для відкриття депозиту складає 5000 гривень, 100 доларів або євро.

clip_image003

Ідея Банк також підвищив процентні ставки за деякими вкладами у національній валюті. Зокрема, за нещодавно запровадженим тримісячним депозитом «Чотири пори року» та «Чотири пори року онлайн» ставки збільшені на 2 п.п. і складаю 24,5% річних при оформленні вкладу у відділенні і 25% річних при оформленні вкладу через систему інтернет-банкінгу.
За депозитом «Пенсійний» ставки зросли на 1,5-3 п.п. на всіх термінах розміщення і нині мають розмір від 24% до 25,5% річних. Остаточна величина процентної ставки залежить від терміну вкладу (3, 6, 9, 12 міс.) І періодичності виплати відсотків (щомісячно або в кінці строку).
Підвищив прибутковість деяких вкладів у гривнях і Банк Петрокоммерц-Україна . Так, за «Пенсійним» депозитом ставки виросли на 2 п.п. і нині становлять 19% річних при терміні вкладу 3 місяці, 19,5% – на терміні 6 місяців і 20,5% річних – при розміщенні на рік. По «відпускним» депозитам спостерігаємо аналогічне збільшення відсоткової ставки на 2-му, 3-му і 4-му періодах розміщення, а саме: 3-4 місяць – 21% річних, 5-8 місяць – 22%, 9-12 місяць – 24,5%. Особливість вкладу – дострокове розірвання в кінці кожного періоду без втрати відсотків.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?