Новини світу кредитування та банківських послуг.

Нові депозити минулого тижня

Минулий тиждень окреслився безліччю передсвяткових акцій до 8 березня, а також, запуском нових депозитних вкладів. Для вкладників, що раніше достроково розірвали депозитні договори – нині пропонуються досить вигідні умови повторного розміщення. Продовжують стартувати сезонні вклади з тематичними весняними назвами.
Банк Південний з 3 по 18 березня пропонує скористатися акційними депозитом "Знову Разом" з терміном розміщення 3, 6, 9 або 13 місяців. Даний вклад призначений для вкладників АБ "Південний", які в період з 01 лютого по 03 березень достроково розірвали договір банківського вкладу.
При оформленні депозиту "Знову разом" на суму, не менше тієї, яка була раніше достроково знята, банк всім вкладникам нараховує відсотки, які були утримані при достроковому розірванні в розмірі 100%. Процентні ставки залежно від періоду розміщення та періодичності виплат відсотків (щомісячно або в кінці строку) коливаються від 16,75% до 18% річних у гривні, від 6% до 7,75% у доларах, від 4,5% до 6, 75% в євро.
Для вкладників, які зазвичай розміщують гривневі вклади, але через курсові коливання воліють перевести грошові кошти з гривні в долар Авант-Банк розробив новий депозит "ГрівняДоллар" . Відшкодування курсових втрат відбувається шляхом нарахування Додаткового відсотка по вкладу за весь період розміщення.

Всього за вкладом передбачено три види відсотків: базовий (20,5% річних), додатковий і компенсаційний. Максимальний розмір Додаткового відсотка не може перевищувати 3% річних. Компенсаційний відсоток нараховується в разі падіння курсу долара. Розмір Компенсаційного відсотка становить 1% річних.

clip_image001

Фінростбанк до 18 березня (включно) пропонує новий вклад «Миттєвий» призначений для клієнтів, які переоформлюють будь-який терміновий депозитний договір, що закінчився в Банку. Термін розміщення коштів у гривнях, доларах і євро – 14 і 54 дні. Процентні ставки становлять 21% і 25% у гривні, 9% і 10% у доларах і 6,5% і 7% в євро відповідно зазначеним періодам. Виплата відсотків – в кінці строку.
ВіЕс Банк до 31 березня 2014 пропонує сезонний місячний вклад «Весняний». При терміні оформлення 30 днів банк пропонує 20% річних у гривні і 8% річних у доларах. У разі дострокового розірвання відсотки будуть перераховані за ставкою 0,3% у національній валюті, 0,1% – в іноземній.

Експобанк з 3 березня запустив новий акційний депозит «Подих Весни» з терміном розміщення 3 або 6 місяців. Процентні ставки за новим депозитом залежно від періодичності виплати відсотків становлять 19% і 20% річних у гривні, 9% і 10% у доларах, 7% і 8% в євро. Виплата відсотків проводиться в кінці строку (для 3 – або 6-місячного вкладу), щомісяця (для 6-місячного вкладу).

clip_image002

Діамантбанк з 7 березня презентує новий сезонний депозит "Весняна феєрія" з терміном розміщення на 50 або 100 днів в національній валюті та доларах США. Процентні ставки по вкладу – 21,5% у гривнях, 9,5% у доларах. Вкладників порадують і лояльні умови дострокового розірвання – 15% річних у гривнях і 5% річних у валюті.

Російський Стандарт презентував новий короткостроковий вклад в національній валюті "Оперативний" . Розмістивши суму від 1000 гривень на термін 7 днів можна розраховувати на 16% річних за вкладом, а збільшивши термін розміщення до 14 днів – на 20% річних. У разі дострокового розірвання вкладу банк перерахує відсотки за ставкою 0,5% річних.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?