Новини світу кредитування та банківських послуг.

Нові депозити квітня, акції банків і динаміка ставок

Перший тиждень квітня приніс багато приємних сюрпризів для вкладників і клієнтів банків: шанс виграти флеш-накопичувач, отримати додаткові відсотки до базових ставок, оформити нові зручні депозити на 1 або 7 днів. Читайте наш щотижневий огляд і будете в курсі подій.

АКЦІЇ БАНКІВ ДО ДНЯ ЗАСНУВАННЯ

Інвестбанк наприкінці березня святкує 22-річчя з дня заснування і на честь дня народження проводить спеціальну акцію. Банк дарує додаткові відсотки при відкритті приватними особами депозитів та карткових рахунків (від 0,22% до 2,2%). На 22% зменшено вартість оформлення всіх видів карт. Особливі умови діють і для пенсіонерів – їм налічується додатково 2,2% річних протягом двох місяців з дня відкриття поточного або карткового рахунку. Акція "До Дня Народження ПАТ" КБ Інвестбанк "завершується 22 квітня.

clip_image001

Всеукраїнський банк розвитку з 1 по 30 квітня проводить акцію в рамках святкування 5-річчя банку. За умовами акції всі клієнти-приватні особи банку при оформленні продуктів і послуг будуть отримувати приємні сюрпризи і візьмуть участь у розіграші подарунків.
Кожен, хто оформить в квітні кредитну карту в ПАТ "ВБР", активує її і оплатить покупку або зніме готівку в банкоматі – автоматично візьме участь у розіграші 80 флеш-накопичувачів у травні 2014 року. Також, у розіграші можуть взяти участь власники кредитних карт банку, оформлених до 1 квітня 2014 р., за умови активації цієї карти до 30 квітня 2014

clip_image002

НОВИНКИ ТИЖНЯ

Банк Національний Кредит з 1 по 8 квітня 2014 пропонує з вигодою розмістити гривні на акційний 7-денний депозит "Велика Сімка" під 25% річних. Умови депозиту передбачають одноразову пролонгацію ще на 7 днів. Інші бонуси і надбавки не застосовуються.

Банк Контракт до 15 квітня пропонує вкладникам оформити депозит "Перше враження" з виплатою відсотків в кінці терміну. Доступні терміни розміщення: 3, 6, 18 місяців – для вкладів у гривнях і 3, 6, 9, 12, 18 місяців – для вкладів у доларах і євро. Процентні ставки доходять до 24,5% річних у національній валюті та 11% – в іноземній. Найбільші ставки відповідають короткому терміну розміщення – 3 місяці.

clip_image003

Європейський Газовий Банк починаючи з квітня 2014 пропонує клієнтам скористатися вигідною пропозицією і оформити депозит "Овернайт" строком на 1 день з можливістю автоматичної пролонгації. Вклад доступний для відкриття в національній валюті під 20% річних, в доларах США – 7% і в євро – 8%. Виплата відсотків здійснюється щодня. Для відкриття вкладу потрібна символічна сума – від 1 гривні / долара / євро.

ДИНАМІКА СТАВОК

Діамантбанк збільшив прибутковість по більшості депозитів. Приміром, за вкладом "Арифметика прибутку" ставки зросли до 1 п.п. в гривнях, 1,25 п.п. в доларах і 0,5 п.п. в євро. Поточний рівень прибутковості по вкладу знаходиться в межах 17,5% -20% річних у гривні, 7,25% -8,5% в доларах і 5,25% -6,5% в євро. Депозит можна відкрити як у відділенні банку, так і за допомогою системи дистанційного обслуговування «Інтернет-банкінг».
До депозитах "Строковий" та "Строковий онлайн" базові ставки збільшені до 2,5 п.п. у гривні, 1 п.п. в доларах і 0,5 п.п. в євро. Залежно від обраного способу виплати відсотків (щомісячно або в кінці строку) і терміну розміщення вкладу (100, 200 або 400 днів) вкладник може розраховувати на 20,5% -21,5% у гривні, 8,75% -9,75 % в доларах і 6,75% -7,75% в євро. Для власників пакетів "Діамант" і "Весь банк у кишені" передбачений підвищений рівень процентних ставок.

clip_image004

Авант Банк знизив процентні ставки за деякими вкладами на терміні розміщення 3 місяці. Зокрема, за депозитами для спеціальних категорій населення "Пенсійний Гарант" і "Соціальний Гарант" прибутковість на зазначеному терміні знижена на 0,5 п.п. у гривні, 1 п.п. в доларах і 0,25 п.п. в євро. За депозитами "Стабільний прибуток" та "Накопичувальний" спостерігаємо аналогічне зниження ставок за валютними вкладами і 1,25 п.п. за вкладами в національній гривні.
АктаБанк з 1 квітня збільшив ставки по двох вкладах "Акта / Онлайн" і "Акта / Класика" на терміні розміщення 1 місяць з 15% до 19% річних у національній валюті.
Банк Фінанси та Кредит збільшив на 1 п.п. процентну ставку за акційним депозитом "Нові гроші" при розміщенні його в гривнях. Актуальна ставка – 25% річних при терміні вкладу 3 місяці. Дія акційної пропозиції продовжено до 31 травня 2014 року.

clip_image005

Банк Перший з 1 квітня підвищив ставки за короткостроковим депозитом "Мобільний" на 2 п.п. у гривні, 1 п.п. в доларах і 2 п.п. в євро. Тепер розміщення вкладу на 14 днів принесе дохід у 20% / 8% / 7% річних у відповідних валютах. При оформленні 14-денного вкладу доступна пролонгація до 6 разів.
Крім збільшення ставок по вкладу банк ввів по депозиту ще більш короткий термін – 7 днів. На цьому терміні можна заробити 18% річних у гривні, 7% у доларах і 5% в євро. При укладанні депозитного договору на 7 днів пролонгація доступна до 4 разів включно.
У банку Київська Русь на поточному тижні також відбулися зміни. Зокрема, знижені ставки за короткостроковим депозитом "7 днів" до 14,5% річних у гривні (-2,5 п.п.), 6,5% у доларах і 5,5% у євро (-1,5 п . п.). Також, банк продовжив дію акційного одномісячного депозиту "Вигідний 2014" до 30 квітня 2014 року, і зробив доступним оформлення його в іноземних валютах. Розміщення внеску в доларах принесе 9% -11% річних, у євро – 8% -10% річних (рівень процентних ставок залежить від початкової суми вкладу).
Продовжено дію ще одного акційного депозиту "Весняний первоцвіт 2014" до 9 квітня 2014 року. Нагадуємо, по тримісячному депозиту діють високі річні ставки – 23,5% у гривні, 12,5% в доларах і 9,5% у євро.

clip_image006

Укрсоцбанк збільшив ставки по новим і діючим картковим вкладами "Ощадний +" на 3 п.п. в гривнях і доларах і 1,25 п.п. в євро. Актуальні ставки по вкладу з необмеженим терміном розміщення, можливістю поповнення і часткового зняття складають 12% -13% річних у національній валюті, 4% в доларах США і 2% у євро. Виплата відсотків проводиться щомісячно.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?