Новини світу кредитування та банківських послуг.

Нові депозити і тенденції ставок: щотижневий огляд

Передсвятковий тиждень видався цікавим на нові депозитні програми, участь в одній з яких – подарує вкладнику шанс виграти цінний приз, а участь у інших – можливість отримати чималий дохід за вельми короткий термін. Деякі банки значно підвищили ставки на 3-х місячний термін розміщення депозитів. Подробиці читайте в щотижневому огляді.

НОВИНКИ ТИЖНЯ

ВіЕйБі Банк презентував новий вклад з підвищеними процентними ставками "Марафон лояльності – Максимум доходу". Незалежно від обраного терміну розміщення вкладу – 1, 3 або 6 місяців – банк нараховує 27% річних у гривні, 12,5% – у доларах і 9,5 % – у євро. Виплата відсотків за вкладом здійснюється щомісячно. При бажанні, клієнт може поповнювати депозит (поповнення можливе до 01.06.2014 р.) без обмежень за сумами. Застосовується автопролонгація вкладу на аналогічний термін.

clip_image001

Дельта Банк на честь Дня народження Банку презентував нові акційні депозити "8 років разом" і "8 років разом on-line" з фіксованою процентною ставкою на обраний період оформлення – 3, 6 або 12 місяців.
Святковий вклад "8 років разом" можна оформити у будь-якому відділенні Дельта Банку та отримувати щомісяця до 25,5% річних у гривні, до 11% – в доларах і до 9% – в євро. Депозит "8 років разом on-line" оформляється виключно в інтернет-банкінгу myDELTA і обіцяє до 26% річних у гривні, до 11,5% – у доларах і до 9,5% – в євро.
Виплата відсотків за вкладом проводиться щомісяця на «Ощадну картку № 1» або «Ощадний картку № 1 Debit», на залишок коштів по якій також нараховуються відсотки. Вкладник має можливість отримати безкоштовно три VIP-картки класу Gold (по одній в кожній валюті) за тарифом «Золотий Гаманець Депозит 2012» при розміщенні вкладу від 100 000 грн. в екв. на термін від 180 днів. Депозити можна оформити в період з 15.04.2014 р. по 31.05.2014 р. (включно).
Банк Київська Русь з 14 квітня пропонує для фізичних осіб новий безстроковий продукт "Вільні гроші" . Перевагою депозиту є можливості безкоштовного відкриття карткового рахунку, отримання за символічну плату платіжних карт преміум класу: Visa або MasterCard Gold, зарахування (внесення) коштів з будь-яких рахунків, відкритих в інших банках, а також, гарантованого зняття коштів без обмежень при першій же необхідності . По депозиту "Вільні гроші" передбачена щомісячна виплата відсотків, з капіталізацією. Процентна ставка – 15% річних.
Сбербанк Росії з 16 квітня по 31 травня 2014 пропонує клієнтам вигідне вкладення коштів у доларах США на акційний 3-х місячний депозит "Прибутковий" за ставкою 8% річних з виплатою відсотків в кінці терміну. При оформленні депозиту "Прибутковий" вкладник автоматично бере участь у розіграші цінних призів * – 30 сріблених і 3 золотих монет.
* Під призом мається на увазі виплата грошового еквіваленту вартості монети.

clip_image002

У Акордбанку з 17 квітня діє новий вклад "Святковий", орієнтований на клієнтів, які відкривають новий депозит або переоформлюють депозит на новий термін у зв’язку із закінченням терміну його розміщення в Акордбанку. Термін депозиту – 93 дні. Процентні ставки становлять 22,5% річних з гривні, 11% – у доларах і 8% в євро. Якщо Ви володієте вільної сумою понад 3 млн. гривень і оформите вклад "Святковий" у гривнях, то прибутковість складе 23% річних.
Депозитну акцію до свята Великодня з 16 по 30 квітня проводить банк Фінансова ініціатива . За умовами акції, кожен клієнт, який оформить вклад у національній або іноземній валюті отримує приємний бонус до базової ставки депозиту у розмірі +0,75% річних в гривні і +0,35% річних в доларах і євро. Акційна пропозиція поширюється на депозити "Лояльний", "Капітальний", "Практичний" та "Інтернаціональний", і діє тільки для нових депозитів.

clip_image003

Донецький ЄВРОПРОМБАНК на цьому тижні випустив одразу два нових депозитних продукти. Депозит "До Великодня" дає можливість заробити 20% річних у гривні, 9% – у доларах і 7,5% – в євро на короткому періоді розміщення в 1 місяць. Депозит "До відпустки" дозволить вкладнику накопичити на місячному або двомісячному розміщенні бажану суму грошових коштів, адже ставки по вкладу досить високі – 21% -24% річних у гривні, 10% -11,5% – у доларах, 8,5% – 10% – в євро.

ДОХІДНІСТЬ ЗРОСТАЄ НА 3-місячний термін

Євробанк з 16 квітня підвищив ставки за вкладами у національній валюті при оформленні їх на термін 3 місяці. Так, по депозиту "iDepo", що оформляється без відвідування банку, ставки зросли на +0,75 п.п. – До 23% річних при виплаті відсотків в кінці терміну і 22,5% – при щомісячній виплаті відсотків.

clip_image004

Надра Банк з 16 квітня підвищив ставки за деякими депозитами за умови розміщення на термін 3 місяці. Так, за вкладом "Сімейний капітал" ставки збільшені на 5,5-6 п.п. у гривні, на 2,5 п.п. в доларах і на 3,5 п.п. в євро. Поточний рівень ставок становить: 23% і 24% у гривнях, 9% і 9,5% у доларах США, 10,5% і 11% в євро (процентна ставка залежить від періодичності виплат відсотків – щомісячно або в кінці строку).
Аналогічне зростання ставок спостерігаємо і по депозиту "Сімейні заощадження", ставки по якому на терміні 3 місяці тепер становлять: 22,5% і 23% у гривні, 11% і 11,5% у доларах, 10% і 10,5% в євро. Більший відсоток прибутковості відповідає внеску з виплатою відсотків в кінці терміну. Строковий вклад з виплатою відсотків в кінці терміну збільшив прибутковість на зазначеному терміні на цілих 6 п.п. – До 22,1% річних. При щомісячній виплаті відсотків ставка по вкладу буде трохи нижче і складе 22% річних.
УкрСиббанк з 15 по 30 квітня 2014 пропонує вигідні умови розміщення депозиту «Надійне стан» у національній валюті терміном на 3 місяці. Оформивши вклад в зазначений термін, вкладник отримує 13% річних на весь термін дії вкладу. Виплата відсотків за вкладом проводиться щомісяця.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?