Новини світу кредитування та банківських послуг.

Нові депозити і динаміка ставок

Пропонуємо вашій увазі огляд нових депозитних продуктів, а також, коротку інформацію про динаміку процентних ставок за банківськими вкладами провідних банків України.

НОВІ ДЕПОЗИТИ

Український професійний банк пропонує новий депозит "валютообмінний", за умовами якого банк конвертує національну валюту в долари або євро за вигідним курсом, а потім відкриває клієнтам новий депозит.
Депозит "валютообмінних" оформляється строком на 1 рік під 5% річних в іноземній валюті. Мінімальна сума вкладу – 50 доларів / євро. Відсотки нараховуються та виплачуються щомісяця. Поповнення вкладу, часткове зняття і пролонгація терміну не передбачено умовами депозиту. Дострокове розірвання договору банківського вкладу здійснюється за ставкою 2% річних.
Укрсоцбанк UniCredit Bank з 9 лютого по 30 квітня 2015 пропонує оформити новий акційний вклад "Доступний" із щомісячною виплатою відсотків і капіталізацією відсотків.
Новий продукт являє собою короткостроковий депозит з підвищеною відсотковою ставкою, максимальний розмір якої становить 9,09% річних у доларах і 8,08% в євро. Строк вкладу – 3 місяці. Мінімальна сума для розміщення – 100 доларів / євро. Умови вкладу передбачають можливість внесення поповнень. При достроковому поверненні вкладу застосовується ставка у розмірі 0% річних за весь період розміщення коштів.

clip_image001

Банк Хрещатик з 7 по 28 лютого 2015 пропонує розмістити грошові заощадження на короткостроковий депозит "Надійний" із щомісячною виплатою відсотків. Процентні ставки по вкладу по депозиту є фіксованими і становлять:
у гривні – 22,5% річних на 1 місяць або 23% річних на 2 місяці;
в доларах 10% річних на 2 місяці;

в євро – 8% річних на 2 місяці.

Мінімальна сума вкладу – 1000 гривень, 100 доларів / євро. При достроковому розірванні перерахунок відсотків здійснюється за фактичний термін розміщення депозиту за процентною ставкою депозиту до запитання "Гаманець" – 3% річних у гривні, 2% в доларах, 1% в євро.

ЗМІНА СТАВОК

Банк Глобус з 6 лютого 2015 підвищив ставки по вкладу "Класичний" у гривні до 22% річних незалежно від терміну розміщення вкладу, а також, вніс зміни в діючу програму лояльності "Бонус" для постійних клієнтів. Тепер, з урахуванням бонусу максимальна ставка по депозиту "Класичний" становить 23% річних у гривні, 12,5% у доларах і 12% в євро (залежно від терміну розміщення).
Мегабанк з 9 лютого 2015 також підвищив процентні ставки майже за всіма видами депозитів для фізичних осіб. Відтепер, максимальні процентні ставки досягають 25% річних у гривні, 12% у доларах і євро.
Промінвестбанк підвищив до 22% річних у гривні, 10% у доларах і 9% в євро ставки за депозитом «Традиційний» при терміні розміщення 1 місяць. Крім того, збільшено ставки за депозитом «Накопичувальний» / »Вклад з поповненням». Приміром, оформивши депозит «Накопичувальний» у національній валюті терміном на 10 днів, вкладник може розраховувати на отримання відсотків у розмірі 21% річних (+3 п.п .).
Разом з тим, Креді Агріколь Банк знизив ставки по більшості депозитних продуктів незалежно від валюти вкладів. Так, по депозиту "Накопичувальний" ставки знижені на 0,5 п.п. на нижчезазначених термінах до рівня:
14% річних у гривні – на терміні 6 місяців;
3,5% річних у доларах на терміні 6 місяців і 4% річних в доларах на терміні 15 місяців;

2% річних в євро на терміні 6 і 9 місяців і 2,75% річних в євро на терміні 15 місяців.

clip_image002

Прибутковість депозиту "Розумний" в євро і доларах зменшена на всіх періодах вкладу на 0,5 п.п. Нові ставки по 36-місячного внеску стартують з 3,5% річних у доларах і 2% річних в євро в перші 6 місяців з моменту розміщення і набирають максимуму в розмірі 5% річних у доларах і 3,5% річних в євро на інтервалі 18 -24 міс.
По 6-місячному гривневому вкладу "Перспектива" ставки також знижені на 0,5 п.п., і тепер, прибутковість депозиту з щомісяця зростаючої ставкою становить від 8% до 20,5% річних (вказані ставки за 1-й та 6- й міс.).
Знизилися ставки і по більшості депозитів Банку Фінанси та Кредит . Наприклад, по популярному депозиту "Чудова сімка" (вклад на 7 днів з можливістю пролонгації) поточний розмір ставок становить від 15% до 21% річних у гривні, від 6,5% до 8,3% річних у доларах і євро. Розмір зниження ставок становить від 0,2 до 5 п.п. у гривні і 0,7 п.п. в доларах і євро.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?